Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki igazán szeret visszajön egy pár nap/ hét mulva?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok párom 21...illetve volt párom... 3 évig voltunk együtt most szakitottunk szerdán.... illetve ő velem! Voltak veszekedések a kapcsolatunkban de sokkal több jo dolog volt mint rossz.... általában miatta veszekedtünk mert volt egy két dolog ami nem tetzsett aztán a végefelé ár elnéztem neki azt is mert imádom! Hétfőn volt egy elég rossz féltékenységi jelenetem szó szerint neki támadtam (amiről nem is tehet) csak elborult az agyam...:S nagyon rosszul esett neki és én 2 napig könyörögtem h bocsásson meg! aztán szakitott velem levélbe majd telefonon visszahivtam... az indok h már régota ezen gondolkozott h nem illünk össze ez csak hab volt a tortán! amit én azért nem hiszek el mert vasárnap vett nekem egy igen drága kabátot karácsonyra és mielőtt összevesztünk előtte is ölelgetett és tényleg láttam h szeret! nagyon ki vagyok borulva 100-szor felhivtam nem veszi fel a telefont nem válaszol semmire... egy barátom azt tanácsolta h ne irjak neki ne keressem és ha tényleg szeretett akkor hiáyozni fogok neki ha pedig nem ir akkor sosem szeretett igazán! szerintetek is ez a megoldás? mit tegyek?:/
2011. nov. 19. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha tovabbra is "zaklatod", csak megerosited a velemenyeben, hogy egy hisztis csaj vagy. Kicsit hagyd lenyugodni a kedelyeket.
2011. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom reménykedem...és ez a legrosszabb várni arra ami lehet nem következik be....
2011. nov. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!