Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Fogalmam nincs róla. Igen v nem?

Figyelt kérdés

Jártam pár évig egy lánnyal de szakított velem 2 hónapja , hogy legyünk barátok.Azóta legjobb barátok vagyunk és egyszer egy 10 perces ölelés is volt de ő azt mondja h nem szeret.10 percnyire lakunk a sulitól(szomszédok vagyunk, szóval elég régóta ismerjük egymást)de mégis fél óra míg haza érünk mert olyan lassan megyünk ha együtt vagyunk.én már amióta szakítottunk jártam egy lánnyal de az jó nagy hülyeség volt és ezt ő is megtudta és rákontrázott h járt a volt legjobb barátommal .Szóval szerintetek szeret még?

Ja , és mindent megbeszélünk sőt ma is boci szemekkel a kezemet szorongatva kérlelt h üljek mellé Technikán ......


2011. nov. 19. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ezt csak ő tudja.
2011. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeret, mint barátot. Meg szereti, hogy majd elepedsz érte.
2011. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2011. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle.
2011. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megkérdeztem......azt mondta nem........de ugyan úgy viselkedik mint amikor jártunk.......
2011. nov. 19. 10:56
 6/8 anonim válasza:
gyere ossze egy masik csajjal es ot hanyagold ne foglalkozz vele!legyel elotte az uj csajoddal,neki fogd a kezet,es majd meglatod,ha feltekeny lesz es elkezd jelenetet csinalni akkor eszre veszed h szeret-e meg,es ha tenleg feltekeny lesz akkor majd o fog utanad futni hogy ujra vissza szerezzen!ne szomorkodj miatta,keress mast!sok sikert a tovabb lepeshez!
2011. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bebe1997 válasza:
bocsii de nemvalószínü h szeret... hidd el csajbol vagyok csak azért csinálja ezeket mert hiányzik neki az amikor jártatok.. meg szerintem ha aztmondta nemszeret akkor az ugyvan... de szerintem 2 dolgot csinálhatsz.! vagy nyomulsz rá h érzékeltesd többet akarsz vagy hagyod és meglátod kellesz e neki :$
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.......
2011. nov. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!