Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem szerelmes!?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jó vele minden, úgy éreztem végre találtam egy normális fiút. Szerelmes vagyok belé, ő viszont azt mondta nekem, hogy szeret de még nem szerelmes. Nekem ez nagyon rosszul esett. Van értelme így folytatni?
2011. nov. 18. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra? Vagy 3 hónap alatt? Ha nem ér meg neked a srác még 3 hónapot, akkor nem szeretted eléggé. Szerintem várj, lazíts, légy vidám, szervezz sok közös programot, hogy kötődni kezdjen. A fiúk máshogy működnek. Nincs nagyjelenet, mint a filmekben (vagy csak kevés az életben). Türelem, sok szeretet! Ennyi.
2011. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, én sem tudnék ennyi idő alatt beleszeretni valakibe, ismerkedjetek még, töltsetek együtt minnél több időt, és egyre szorosabb lesz a kapcsolatotok.

Ám hány évesek vagytok?

2011. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ő aztmondja h neki jo neked meg szemmel láthatoan jo akkor mért kell tulbonyolítani?inkább élvezd
2011. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Való igaz, a kapcsolat és a kötődés szorosabbá válhat idővel, de ha eddig nem lobbant szerelemre a pasid, később sem fog. A szeretetet az idő érleli, a szerelem pedig vagy jön rögtön az elején vagy nem. Ha nem, később sem fog. Többszörös tapasztalat, oda-vissza.
2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!