Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már nem szeret? Miért utasít el mostanában?

Figyelt kérdés

mostanában a párom nem hogy szexuálisan de minden hogyan elutasít..már az is zavarja ha felhívom néha telefonon vagy küldök neki egy rohadt sms-t...azt mondja szeret..ilyeneket mond hogy minek hívogatom..azért hívogatom mert csak hétvégén tudunk a munkám miatt találkozni..nap 1-szer megszoktam csörgetni..vagy küldök egy smst-t..mivel nem vagyok ott minden nap úgy gondolom ennyi belefér,most már 3 hete nem láttuk egymást és még így is nyavalyog..meg ilyeneket mond hogy az ő hívogatása helyett keresek valami hobbit magamnak..pfff

miért kell ezt csinálni?nem viszem túlzásba a hívogatást,úgy gondolom hogy napi 1 hívás belefér úgy hogy nem látjuk egymást hetekig...


2011. nov. 17. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Lehet, hogy már nem szeret, de lehet, hogy valami komoly problémája van, ami miatt feszült, és téged csesz le, mert te vagy kéznél. Azt javaslom, hogy ne hívd fel, hanem várd meg, amíg ő hív. Ha felhív, hogy mi van veled, miért nem kerested (történt-e veled valami), akkor nincs semmi baj, de ha 1 hétig nem keres, akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy van-e értelme folytatni. Ha sms-t ír, arra is csak sms-sel reagálj pár órával később. És tényleg keress magadnak valami hobbit, különben nem fogod kibírni.
2011. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég furán viselkedik a páros.Én biztos arra gyanakodnék,hogy nem szeret már,mert ha hetekig nem találkoztok,akkor tényleg nem túl sok a napi egyszeri telefon.

Szerintem kérdezz rá,hogy miért ilyen elutasító veled!

2011. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én 25 vagyok ő pedig 23


ideges persze ez mind rendben van,nekem is vannak gondjaim de úgy gondolom egy párkapcsolatban ezt meg lehet beszélni és el lehet mondani a másiknak ha valami baja van az egyik embernek...szerintem ez egy kapcsolat lényege hogy ne titkolózzunk egymás előtt ha nem ha gond van beszéljük meg...

2011. nov. 17. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez valóban elég érdekes viselkedés. Próbálj meg rákérdezni, hogy mi a problémája. Ha már próbálkoztál ezzel, akkor ajánld fel neki, hogy "tartsatok egy kis szünetet". Ez is valamilyen formája a szakításnak, de mégsem az a végleg ott hagylak dolog, viszont talán ettől "magához tér". Viszont akkor ki kell bírnod, hogy jó darabig nem keresed őt se telefonon, se sms-ben. Ha ő sem igényli a társaságodat, akkor úgy gondolom, nincs értelme folytatni. De ha mégis, azért akkor se add oda magad elsőre. Légy egy kicsit nehéz eset, hogy visszahozd a "vadász ösztönét" :)
2011. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ti már együtt sem vagyok konkrétan! Hagyd a fenébe, még az áll neki feljebb hogy felhívod? Szerinted az ilyen ember szereti a másikat? Ugyanmár...
2011. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagytok együtt.Ez nem párkapcsolat....
2011. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!