Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz a mondás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz a mondás: "Ha valakit szeretsz engedd el ha visszajön örökre a tiéd, ha nem soha nem szeretett igazán"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:19
 1/8 Lia_18 ***** válasza:
Ha el akar menni, akkor már nem a tiéd!
2012. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság. Ha velem szakít egy lány, eszembe sem jut, hogy esetleg ezt akarja rajtam tesztelni, hanem felfogom, hogy nem kellek, és nem zaklatom többé feleslegesen. Ha meg szeretem, akkor meg főleg, elfogadom, hogy velem nem volt boldog, és nem járok a nyakára feleslegesen fájdalmat vagy kellemetlenséget okozni neki.
2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyeség.
2012. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha el akar menni hagy menjen de vissza soha többé nem fogadnám az tuti.


el akar menni h kiélje magát sok hülye kur.ával utána meg menne ahhoz aki szívből szereti meg elfogadja őt... hát a nagy lófa.zt :D

2012. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek a mondása ez a baromság?
2012. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép volna, ha igaz volna... De én ilyennel még a valóságban nem találkoztam. Aki elment, az nem jött többé vissza.

Persze hallottam már olyanról, hogy szakítottak, de rájöttek, hogy nem bírják egymás nélkül, és újra összejöttek, és azóta is boldogan élnek...

Viszont a probléma annyi, hogy személyesen nem tapasztaltam... Pedig elengedtem már néhány embert az életemben. Egyik se talált vissza hozzám később. Pedig mindet szerettem.

De ha valakit szeretsz, elengeded, legyen boldog. Viszont ha valaki szeret téged, nem akar elmenni. Ennyi.

2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igaz. Én anno szakítottam egy sráccal, mert nem igazán éreztem azt amit kellene. Ragaszkodtam hozzá, féltékeny voltam, ha mással láttam, de nem mertem bevallani, hogy mit érzek. Aztán később rájöttem és visszafogadott. Szóval én hiszek benne. Csak jó embert kell találni.
2012. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt több szemszögből is nézhetjük.

1. Szeretek valakit, ő nem szeret. Ha elengedem és nem ragaszkodok hozzá vagy legalábbis úgy csinálok akkor soha többet nem látom, nehogy ő jönne vissza hogy kellek neki.


2. Lenen barátnőm és szakítani akarna akkor kétlem hogy visszafogadnám azok után, de lehet hogy másnap már találna is magának valakit.


Nem igaz a mondás! Egyáltalán ez kitől származik? vmi facebookos kocka agyszüleménye?

2012. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!