Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így/ tiltott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így/ tiltott le?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú fiú (17) és az általános iskolaban is 8 évig osztálytársak voltunk. 1 osztályos kora óta szerelmes belém, nagyon kedvelt , tetszettem neki. Én is mindig is szerettem, bírtam, nagyon bejött. Most 3 hónapja komolyabbra fordult a kapcsolatunk , talizgattunk, randira hívott. ( családjában is mindenki tudja h csak én kellettem neki mindig is, de tenyleg... Nem tudom hogy létezik e ilyen, de igen.)

Utobbi időben kissé megváltozott mert azt mondta hogy nem jo hogy nincs soha semmi ..... Ami nem igaz mert már rég megvolt az első csók, ölébe is ültem, tapizás is volt, tehát nagyon közel kerültünk egymáshoz, én eddig is szerelmes voltam belé, de most aztán végképp. Tegnap talitunk es azt mondta ha nem lesz semmi akkor vége ( arra gondolt, hogy fogjam meg a micsodáját ruha nélkül, ő meg az enyémet, mert már ideje lenne, es alap dolog ennyi ido utan). En mondtam neki hogy nem az utcán kellene ilyeneket csinalni, meg eljon az ideje... Kicsit be sokkalt a srác és mondta hogy viszlát ennyi volt. Meg ha ráírok vmi csajra akkor letilt.( kozben más csajokkal beszélget , ismerkedik mikor ott vagyok én elvileg) . És most letiltott, mondta hogy ne irjak. Én meg halálosan szerelmes vagyok belé. Tudom nagyon jól h ő is szeret , de 1-2 dolog miatt tiltott... Ami gyerekes. Szerintetek miert csinalja ezt?

Köszönöm!


2016. júl. 13. 01:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az lesz :) akár mennyire is fáj....

Van egy 18 éves srác, aki nagyon bejön , ő is ismer, beszéltünk már, de nem tudom mi sűlne ki ha én kezdeményeznék....

2016. júl. 13. 15:56
 12/13 likebike ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz,hátha nem olyan,mint a másik.Az meg rinyálhat,hogy nem sikerült lefektetnie téged,ezért depis.Ennyit érdemel.
2016. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

bírom amikor az itteni 12-15 éves kis szarosok nem bírnak értelmezni egy mondatot, így lepontozzák a segítséget, utána meg odabiggyesztenek egy fogyatékos által is felfogható minimális mondatot ugyan azzal a mondanivalóval és az kap egy 100%-ot

szép volt, nehéz tartani a szintet gondolom :D

2016. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!