Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így/ tiltott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így/ tiltott le?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú fiú (17) és az általános iskolaban is 8 évig osztálytársak voltunk. 1 osztályos kora óta szerelmes belém, nagyon kedvelt , tetszettem neki. Én is mindig is szerettem, bírtam, nagyon bejött. Most 3 hónapja komolyabbra fordult a kapcsolatunk , talizgattunk, randira hívott. ( családjában is mindenki tudja h csak én kellettem neki mindig is, de tenyleg... Nem tudom hogy létezik e ilyen, de igen.)

Utobbi időben kissé megváltozott mert azt mondta hogy nem jo hogy nincs soha semmi ..... Ami nem igaz mert már rég megvolt az első csók, ölébe is ültem, tapizás is volt, tehát nagyon közel kerültünk egymáshoz, én eddig is szerelmes voltam belé, de most aztán végképp. Tegnap talitunk es azt mondta ha nem lesz semmi akkor vége ( arra gondolt, hogy fogjam meg a micsodáját ruha nélkül, ő meg az enyémet, mert már ideje lenne, es alap dolog ennyi ido utan). En mondtam neki hogy nem az utcán kellene ilyeneket csinalni, meg eljon az ideje... Kicsit be sokkalt a srác és mondta hogy viszlát ennyi volt. Meg ha ráírok vmi csajra akkor letilt.( kozben más csajokkal beszélget , ismerkedik mikor ott vagyok én elvileg) . És most letiltott, mondta hogy ne irjak. Én meg halálosan szerelmes vagyok belé. Tudom nagyon jól h ő is szeret , de 1-2 dolog miatt tiltott... Ami gyerekes. Szerintetek miert csinalja ezt?

Köszönöm!


2016. júl. 13. 01:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezt őszintén borzasztó érzés volt elolvasni...

nekem is volt olyan lány akiért megtettem volna mindent évekig csak nekem nem volt ilyen szerencsém


szerintem számolj a legroszabbal, nem hiszem hogy ő benne van még bármilyen szeretet, ha mégis akkor egy idióta állat akivel 2 szót nem lehet normálisan bészélni

2016. júl. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Mert még nem ál készen egy komoly kapcsolatra....


hagyd ott, keres mást, ő már végleg elment...

Esetleg fél, hogy mi lesz belőle, ha nem akarod rá hagyni, próbálj kapcsolatot teremteni vele, hogy megakarod beszélni hogy mi legyen, hogy valójában miért is ment el, miért tíltott le, biztos van valamilyen oka neki.


Kérd meg, hogy beszéljétek meg.

Esetleg akkor az indokát mondja el, annyi nem elég hogy nincs soha semmi.. Egy igazi szerelmes nem ezt mondja... Akkor nem te voltál neki az igazi.


Beszéljétek meg.

2016. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk ő nem egy olyan típus aki kitudja mutatni, ha szerelmes, de belül lehethogy az. Mindig mondta h szeret. Olyan most mintha kiszakították volna a szívem... Nagyon nagyon jól és régóta ismertük egymást.

Szerintem azert tiltott le (en legalábbis azt gondolom) mert hogy nagyon fáj neki, hogy nem érte el nálam amit szeretett volna. Mert ő velem szeretett volna lefeküdni először, senki nem kellett neki soha. De én korainak tartottam, ő meg nem vár rám azt mondta es ezért elege lett ....

Beszelni meg nem tudok vele, mert letiltott, max telefonon...

De az egesz családját ismerem és ok is engem.... Sőt! Az ami még tenyleg hihetetlen, hogy a nagybácsija mondta anyumnak a mult héten , hogy "hallom rokonok leszünk lehet" .... Szval tenyleg mindenki tudja hogy csak én... Es ezért NEM tudom felfogni.... :'(

2016. júl. 13. 02:25
 4/13 October15 ***** válasza:
95%

Ez a "rokonok leszünk" cucc aztán az érv.. :D Huh ha tudnád, hogy nekem hány oszt. társam muterja poénkodott ezzel anno.. azóta is beszéltem vagy 3x a lányukkal az is sok volt. :D


Igazából marha egyszerű: Kanos. A trükk meg marha régi.. Le egyszerűsítve így néz ki: Közli, hogy szeret, közlöd, hogy szereted, közli, hogy meg akar húzni.. :D Mire persze te reflexből közlöd, hogy anyukádat esetleg. Ekkor jön az érv, hogy ha szereted akkor megtennéd amit akar de mivel nem teszed ezért nyilván nem szereted úgyhogy dob.

Ne dőlj be ilyen hülyeségeknek.. ennek köze nincs a szeretethez.


24F

2016. júl. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ahogy előttem is írtak csak baszni akart. Ha igazan szeretett volna nem hagyott volna el téged.Ne is pazarold rá az időd. Megkeresheted a fiút, hogy mégis miért, de ha csak ennyi az indok akkor tényleg csak arra kellettél volna.
2016. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki igazán szerelmes nem mond ilyet soha, hogy nem vár rád. Ő nem szeretett igazán. Tudom nehéz, de jobb ez így most az elején hidd el. Találsz majd olyat, aki ki is mutatja,hogy szeret,azzal is,hogy képes várni rád.
2016. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"De én korainak tartottam, ő meg nem vár rám azt mondta es ezért elege lett .... "

Persze! Aki szerelmes és normális, az megvár! Egyértelműen csak dugni akart. Lehet,hogy valamennyire szeretett, de ez a szeretet nem méltó hozzád.

Olyan éretlen vagy, hogy el sem hiszem. Egy ilyen kapcsolatba bele menni meg ilyen után siránkozni.


És már mindjárt felnőtt leszel.. Jézusom. Nem akarlak megbántani, de egy 14 éves szintjén lehetsz.

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 likebike ***** válasza:
Hagyd a fenébe,csak le akart fektetni.Így ahogy olvastam,azt hittem,hogy 5 éves:DDD.Amikor óvodások vagyunk,akkor sértődünk meg ennyire,ha a társunk nem adja ide a játékát.Ha szeretett volna,akkor megértette volna,hogy még nem állsz készen rá.Jó,hogy nem hagytad magad.Miután megtörtént,ugyanúgy eldobott volna,mint egy konyharuhát.Csak egy kis szórakozás után.
2016. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezért nem mentem bele, mert féltem hogy mivan ha otthagy és ugyanúgy le fogja szarni a fejem...Régen pedig nagyon nagyon szerelmes volt... Most viszont megváltozott... Én is szerettem/szeretem.... Ezért nehéz. Nem tudom felfogni, hogy 10 tartalmas év utan így kellett lennie, hogy még hallani se akar rólam.

De tegnap vissza hallottam, hogy hiányzók neki meg tiszta depi...

2016. júl. 13. 14:32
 10/13 anonim válasza:
Ne foglalkoz vele keress mást :)
2016. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!