Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már évek óta ismerjük egymást (az osztálytársam volt) és már jó ideje, ha találkozunk (legyen az kettesben, vagy társaságban) érezhetõen van köztünk valami. Tegnapelõtt találkoztam vele hosszú idõ után, és addig jutott a dolog, hogy szerelmet vallott nekem. Utána egész idõ alatt csókolóztunk meg ölelkeztünk, tehát úgy éreztem, hogy elég jòl ment a dolog. (Kicsit nehezítõ tényezõ, hogy valamiért egyelõre nem.lehetünk együtt, de erre most nem térnék ki) Lényeg, hogy úgy érzem, nem akar velem beszélni. Írtam neki tegnap is, ma is, beszéltünk 2 szót általános dolgokról és ennyi. Kicsit nem értem, hogy miért ilyen passzív. Szerintetek? (amúgy nem vagyunk már tinik, de még annyira felnõttek sem 20/L)
2016. jún. 30. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudja mit akar... Jobb esetben


Vagy csak szimplán bunkó f@.p@, és ennyire kellettél.. Így próbál lerázni.

2016. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy valami baja van veled?! És ha mondja hogy nem aklor mond neki el hogy nagyon furcsa lett,és kérdezd meg hogy miért,talán tőled?! Mert hogy nagyon rossz ez a helyzet,és hogy nem tudod hogy mi van. :)
2016. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!