Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1 suliba járok.Nemrég ismertem meg,facebookon rengeteget beszéltünk meg telefonon is órákat dumáltunk,aztán találkoztunk 2 szer is.Egyértelmű jeleket adott arra,hogy bejövök neki:megfogta a kezem,magához húzott,puszilgatott.A 2.tali után már nem hívott,de írásban ugyan úgy beszéltünk,aztán elhívott megint,csak én nem értem rá.Mostanában meg olyan bunkó lett..:/ Nem írtam egyszer,az volt a baja hogy miért nem írok.Aztán,amikor én irtam neki,akkor konkrétan lerázott,ha 2 szót beszéltünk,mert "fáradt".És mostanában zsinórban 3x lerázott olyan indokokkal,hogy tanulniakellett,kondiba kellett mennie,filmet néz,és az írásából is sugárzik az a flegmaság.Most van érettségi időszakban,csak ugye azért nem értem a tanulós indokát,mert pl matek írásbeli előtt 6 órát beszéltünk telón.Most szerintetek ez úgy mi, Lehet csak a tanulás, Vagy mi állhat a háttérben? 17/L

2016. máj. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még éretlen..
2016. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 évesen? :( és mit kéne csinálnom?
2016. máj. 18. 22:49
 3/9 anonim válasza:
Hát mond meg neki figyu má néz bele a szemébe az nekem is be jött ugyan ezzel a szöveggel te meg én mostantú járunk azt ennyi az egész:)
2016. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha ez ilyen egyszerű lenne..:/
2016. máj. 18. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki a dolgot,tisztázni kell,szóból ért az ember,,mennyivel jobb lett volna ha a csajok annak idelyén megmondták volna hogy mit várnak el tőlem,ja meg persze ha lelécel akkor isten vele,akkor nem érdemel meg téged.
2016. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki még? :/
2016. máj. 20. 21:01
 7/9 koala17 válasza:
Szerintem találkozz vele azzal az ürügyel hogy sűrgős és beszéljétek meg a dolgot.
2016. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én megkérdezném, hogy baja van e velem :) vagy várnék míg le rendeződik az érettségi, és utána próbálnék vele beszélgetni megint :)
2016. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél előbb határozottan tisztázd vele, hogy mit is akar, mi is a helyzet. Ha vonakodik neki egyértelmű választ adni, akkor ejtsd az illetőt!

Amúgy sok oka lehet:

1. Élőben nem jöttél be neki, de szeretne már megdöngetni valakit és próbálkozott még.

2. Talált valaki mást.

3. Egyáltalán nem is akart semmi komolyat, csak önbizalom növelésre használt fel téged.

4. Megriadt.

5. Vannak olyanok, akik csak magát a hódítást élvezik, de a párkapcsolat már túl sok nekik.


Mindeképp élőben beszélj vele, szemtől-szemben, hogy ne tudjon elbújni, kibújni és ne tudja elrejteni a reakcióit. És mindenképp hozz egy végleges döntést. Ha akar még valamit, az teljesen egyértelmű lesz. Minden más azt jelenti, hogy komolytalan a dolog.

2016. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!