Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Küldjek még érte, tartsak ki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjek még érte, tartsak ki, vagy küldjem el a p*csaba?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal pár éve beszélek fb-n. Mind ketten éreztünk valamit. De nála elmondása szerint ez elmúlt. Nálam nagyon nem.

Ez után kezdtem el úgy érezni hogy kihasznal. Kihasznalja hogy bármikor ott vagyok neki. Bármikor segítek, és ott vagyok ha szeretetre, és önbizalom nevelésre van szüksége. Ezeket után mindketten csináltunk hulyeseget. Megingott az egész kapcsolat még baráti szinten is. Volt egy hónap hogy nem beszéltünk. Aztán ő írt hogy hianyzok. Ezután egy hétig újra olyan volt minden mint régen. Utána "megbeszéltük" a régebbi dolgokat. Ami megint minden napos vitához vezetett, és úgy éreztem megint nem vagyok elég fontos neki. Ezután én mondtam megint neki hogy ne beszéljünk. Ezek után én véletlen egy másik oldalon küldtem neki egy képet. Oda írtam hogy nem neki akartam (tényleg így is volt). Ez után pár mondatot beszéltünk. Utána én elkoszontem. Pár nap múlva küldött újra képeket. Beszéltünk kicsit. Utána írt hogy segítsek neki. Én segitettem is. Azóta semmi.

Összefoglalva: mindig vissza jön. Ebből arra következtetek hogy fontos vagyok valamilyen szinten. Viszont minden ilyen alakolom után én kikeszülok szinte amit csinál. Szóval a kerdesem az lenne hogy vessek ennek véget, vagy annak tudatában hogy valamennyire azért fontos vagyok neki várjak rá? Ha legközelebb ír mit írjak neki? Hogy küldjem el? Vagy mi legyen? Mind két esetre úgy érzem készen állok. Ha kell küzdök, ha kell elengedem. Tul fontos nekem hogy egy tiltassal elintézzem vagy egy sziával. Bocsi ha hosszú lett és az ékezetekert. 16/f


2016. jún. 30. 22:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Már a kérdésbe hiba van. Küzdjek* szójavító...
2016. jún. 30. 22:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Fontos vagy neki mint barát. Mert tudja hogy rád számíthat ha bármi baja van. Vagy pedig kihasznál,amiért ilyen nagy szíved van és minden egyes dolognál hozzád fut. Szerintem párkapcsolat ebből már ne legyen,inkább legyetek barátok.
2016. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár én úgy érzem hogy nekem a barátság nem menne, mivel én sokkal többet érzek. És volt olyan amikor ő tényleg nagyon szeretett engem.
2016. jún. 30. 22:33
 4/9 Zedricht ***** válasza:
Hagyd. Velem is pont ugyan ez volt es sokkal jobb ha hagyod, minthogy emeszted magad rajta.
2016. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küzdeni a szerelméért nem érdemes. A barátságért csak akkor érdemes, ha te is annyira fontosnak tartod. Az egész sztori nagyon zavaros, de ha te állandóan sz@rul érzed magad emiatt, akkor inkább engedd el
2016. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akkor viszont tényleg próbáld meg elfelejteni. És ha hozzád fut a problémáival mond meg neki hogy most nem érsz rá. Egy idő után rá fog jönni hogy lesz.rod már.
2016. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vissza olvasva nekem is zavaros. És mivel telefonrol írtam rengeteg a hiba benne. Ezért bocsi.

Nála éreztem először hogy mi az a szerelem. Mi az amikor minden más ember ő utána való. Tényleg bármit mentettem volna érte. Az az egészben a leghosszabb hogy tudom hogy ő is érzett pont ugyan így mint én. Viszont ez nála alább hagyott... és talán újra fel lehetne ébreszteni? Nem tudom. Tényleg lehet nem érdemes. Viszont ha azt tanácsoljátok hogy inkább ne nagyon foglalkozzak vele, hogy küldjem el? Szeretném ha lenne egy kis lelkiismeret fordulása amiatt hogy ezt csinálta (sok mindent amit ide nem írtam le, de ahhoz kéne tudni sok előzményt és 10x ennyi szöveg lett volna). Szóval egy kicsit bánja meg... azt szeretném ha rajonne mit vesztett. Nincs bennem rossz indulat felé, mert még mindig érzem azt amit régen, de örülnek ha egy picit megbánná, és nem csak átlépne rajtam. Illetve nekem úgy nem megy ha mindig ír. Én nem tudok csak barát maradni.

2016. jún. 30. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, amelyik szerelem elmúlik ilyen rövid idő alatt, az nem szerelem volt, hiába akrod elhitetni magaddal. Szedd magad össze és lépj ezen tovább, ha egyszer nem kelelsz valakinek, akkor ez van, ne alázd meg magad jobban.

nem kel ltiltogatni meg ilyen gyökérségek, egyszerűen nem kell vele beszélni, ismerkedj, beszélgess, csinálj programot másokkal és kész. Nem kell a kiscsicskájának lenni és az első szavár amindig ugrani, oldja meg magának a problémáit.

2016. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam. Én véget vetettem neki, még barátság szintjén is. Meg voltam róla győződve, hogy ő az igazi, de persze csak áltattam magam. Próbálj túllépni rajta. Nehéz lesz, de ha sikerül, akkor új ajtók nyílhatnak meg. 17/F
2016. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!