Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajom pattog hogy küldjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom pattog hogy küldjek neki még képet mert nem vagyok ott, hogy szereljem le?

Figyelt kérdés
Dobni nem akarom, de gáz hogy folytonn pattog!
2016. febr. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem kuldesz tobb kepet..
2016. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki még képet
2016. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy most nincs kedved képet küldeni (pl fáradt vagy), küldesz később.. (de akkor tényleg küldj neki, ne csak mondd)
2016. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldj a f@r..kadrol képet! Ha nem rib..@nc, akkor leáll.
2016. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Tehát akkor tisztázzunk valamit: a nőd pattog,mint egy labda és te le akarod szerelni.

Miért akarod leszerelni,tán a falra van felcsavarozva ?

A pattogást sem értem...Miért kell ehhez ugrálni,nem lenne egyszerűbb csak álldogálnia ?


Az következő a tennivalód: elmész hozzá,ráteszed a fényképedet a fejére és leszereled a falról,majd megkéred,hogy ne pattogjon,hanem maradjon egy helyben.

Így az összes legyet egycsapásra leütöd.

2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Küldtem neki és még kér.


Rámír. aszonyga: Szia, kép?


Nem hogy hogy vagyok érted...

2016. febr. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!