Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szereljem le a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le a srácot?

Figyelt kérdés
Nagyjából 4 hónapja ismerem őt, és az elején azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé, de mostanra rájöttem, hogy csak 'hiánypótlóként'van jelen az életemben. Viszont a srác nagyon szerelmes belém, mindig mondja, hogy mennyire szeret, de engem egy ideje már csak idegesít. Egy baj van: ugyan abban a koliban lakunk. A héten szabályosan bujkáltam előle.
2016. jan. 10. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki. Valószínűleg elfogadja majd ha annyira szeret. De ő sem tehet arról hogy szerelmes beléd. 17/f
2016. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K. Isti ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ő nem jön be neked, fiú vagyok, biztos nem örülnék, ha ilyet mondanának nekem de legalább nem fog téged piszkálni.
2016. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Őszinteséggel jobban jársz, mintha valami más módon kiderülne. Légy határozott, és mond el neki. Neki csak idővel lesz könnyebb, ha tényleg szerelmes, neked maximum bűntudatod lesz, de az érzéseidről nem tehetsz. :/
2016. jan. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, az előttem szólókhoz tudok csatlakozni: mindenképpen egyenesen és őszintén tedd, nem jó, ha egyszer csak kerülöd, nem írsz vissza, nem beszélsz vele. ez gyáva dolog, ráadásul gondolj bele a másik helyzetébe: nem szabad, hogy egy nagy kérdőjelet hagyj az életében, örökké azon fog gondolkodni, hogy mit csinált rosszul. mondd el neki, és kész, ez így fair.
2016. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!