Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szereljem össze a gépet?

Hogyan szereljem össze a gépet?

Figyelt kérdés

Noss a hardveres részével tisztában vagyok én a programos részére lennék kíváncsi. Konkrétan itt arra lennék kíváncsi hogy miket és hogy telepítsek egy szűz illetve egy már win7 ultimattel használt hdd-re?

A válaszokat előre köszönöm :)



2015. dec. 27. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Először az operációs rendszert, majd a drivereket, aztán a programokat amikre szükséged van (pl. vírusírtó, winrar, office, deamon tools, stb).
2015. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. És csak cpu-hoz és vga-hoz kell drivert felrakni vagy még mihez és ezeket szokták mellékelni lemezen ?
2015. dec. 27. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz meg a vga-hoz van driver lemez ami bent van a dobozban (a legfrissebbeket a gyártói oldalon is megtalálod). De ha ezt itt megkérdezed akkor azt javaslom, hogy inkább a driver lemezeket telepítsd!
2015. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És amíg nincsenek fenn a driverek addig mi van ?
2015. dec. 27. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
amíg nincs fent pl videokártya driver, addig a processzor videokártyáját használod (pl nem tudsz nagyobb felbontást beállítani, 1920*1080 felejtős alapból, játékok laggolnak vagy el se indulnak, a proci vga haszánlat miatt belassul, jobban akadnak majd a dolgok, ilyesmi).
2015. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél ;)
2015. dec. 28. 00:11
 7/8 A kérdező kommentje:
És amíg nincs alaplapi driver addig mi történik ?
2015. dec. 28. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nekem pl hiába dugtam be a net kábelt vagy az usb kábelt nekem nem érzékelte,amit telepitettem az alaplap drivert minden rendbe jött
2015. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!