Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam a pasit vagy tartsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a pasit vagy tartsak ki mellette?

Figyelt kérdés

december óta ismerjük egymást. alakultak a dolgok és közben egyre többet tudtunk meg egymásról, de mostanra annyi a negatívum hogy már legszívesebben menekülnék. eleinte sokszor volt hangulatingadozása, betegesen féltékeny még most is, két fiú ismerősömet kellett miatta törölnöm, az egyikük meg is sértődött, egyszer azt mondta felindultságából, hogy "takarodj te idióta p.csa", ez azóta is bennem van de lenyeltem (nem tudom miért). azt is mondta, hogy impotens, komolyan beszélt a témáról, aztán a másik héten meg már hogy nem, utána megint gondjai voltak vele, most megint úgy van, hogy annyira nem. ráadásul régebben beszélgetett egy 12 éves lánnyal, aki képet is küldözgetett neki és egyet ő is neki (a srác amúgy 18...). még nem találkoztunk, eddig mindig volt valami amivel lemondta, elfoglaltságra hivatkozott de próbálta sokszor rám hárítani hogy én nem örülök eléggé, nem nyilvánítom ki az érzéseim és én hülye eleinte kapartam is... beleuntam. nem szeretem őt, unalmas. az egyetlen jó tulajdonsága, hogy kedves tud lenni, meghallgat és jól esik hogy valaki többet akar tőlem és érdeklődik irántam, senki más nem teszi ezt a környezetemben. nem történik az életemben semmi, magántanuló vagyok, nem járok sehová. nincsenek lehetőségeim, ezért beszélek még vele, de nem tudom már mit tegyek. kicsit lelkiismeretem sincs kitenni a szűrét. elvileg ezen a héten találkozunk, de még nem tudom biztosra, ráadásul a külseje sem jön be annyira.. mit tegyek? ellentmondás van bennem, sokszor úgy érzem kéne más, de nem szívesen mennék bele netes dologba megint, máskor meg nem kell. segítsetek légyszi.

17/L



2016. ápr. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős.
2016. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nem lenne semmilyen jó vége,aki így viselkedik neten keresztül az a való életben szerinted hogy viselkedne?

Meg értelek egy részben hiszen kinek nem esik jól egy kis kedvesség / figyelem stb. De ugyanakkor neked nem is tetszik szóval vonzodás sincs egy kapcsolat ilyen körülmények között nem működhet. Légy kitartó és ismerkedj másokkal is. 18/L

2016. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thomika20 ***** válasza:
Írtam privit.
2016. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
Írtam üzenetet is, de szerintem hagyd.
2016. ápr. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!