Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat a srác most?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác most? Kűldjek neki képet? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval van a barátom, akitől távol vagyok jelenleg, mert én Szlovákiában élek, amúgy ő is, de most külföldön van, kint tanul Franciaországban. Tavaly nyáron jöttünk össze, sokat beszélgettünk, majd egyszer csak képet akart, amin szexi vagyok, pl bizonyos pózokban, látszódjon a fenekem is rajta. Én ilyenre nem vagyok hajlandó, de ő szeretné már nagyon. Mit szeretne? Mit csináljak ilyenkor?

2016. jan. 4. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én ilyenre nem vagyok hajlandó"


Le van zárva, nem küldesz neki, kész ;)

2016. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj neki ilyen képet,ha nem akarod.
2016. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egész alakos, mosolygós képet még csak-csak, de pózolósokat ha nem akarsz, ne küldj. Lehet, tévedek, de nekem ebből úgy jött le, annyira még nem szoros a viszony (szex nem került szóba).
2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket, nem is kûldök. De mit akarhat?
2016. jan. 4. 19:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Arról is beszélgettünk már, és elég szoros a viszony.
2016. jan. 4. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak hiányzol neki, és hát.. látni szeretne úgy..

De ha nem szeretnél küldeni neki olyan képet, akkor ne tedd :)

2016. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne küldj mert mutogatni fogja a haverjainak...
2016. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj valami "rosszlányos " pózra.. Ne küldj tényleg, semmiképp, csúnyán visszaélhet vele!

De különben is, egy igazi férfi smink nélküli képet kér, és nem "szexi " képet..

2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Felejtsd is el, de nagyon sürgősen. Ennyira naivak ne legyünk, szerintem te is tudhatod, hogy mit akar egy olyan képpel, amin szexi vagy. Főleg úgy, hogy az esetek többségében az ilyen képem mindig ,,véletlenül" felkerülnek az internetre. Szóval ne küldj neki, ha meg nem akarja megérteni pusztán annyit válaszolj, hogy majd a következő barátnője esetleg küld majd. Mondom mindezt férfiként.
2016. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta sem küldtem neki, és ezután sem fogok küldeni neki szexi képet, pózolosat meg főleg nem. Amúgy magam sem hinném el, h egy lány barátja, akivel jár feltenné a képeket róla. Az már törvényt sért... :(
2016. jan. 6. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!