Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy újra belássa,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra belássa, kellek neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel majdnem 2 évig együtt voltunk, első szerelem, stb.Tökéletes volt minden, persze kisebb-nagyobb problémákkal, de hát első kapcsolat. 2 év után abba akarta hagyni, ugyanis az ő elmondása szerint szeretne egyedül lenni kicsit, világot látni, tapasztalni, pofára akar esni stb.Még azt is mondta, hogy ha nem az első kapcsolata lett volna, nem lenne ilyen, de így nem tudja, mennyit ér önmaga. Meg is érteném a dolgot, most tuti azt mondjátok, "kamu duma, nem szeret már, hagyjad", de nem így van. Tudom, hogy szeret, ez látszik rajta, amikor beszélgetünk becézget, meg csókolózunk,de sorra visszautasított. Mit tegyek, hogy újra fellángoljon benne valami, ami annak idején is fellángolt?

2016. jún. 29. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kéne engedjem, már majdnem sikerült is, viszont utána napról-napra biztosabbá kezdtem válni, hogy nekem ő kell. Randizgattam, mert kérte, hogy én is éljek ezzel a lehetőséggel, de egyik sem volt az igazi.
2016. jún. 29. 18:43
 2/5 SuperStar014 válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit ne beszelj vele vagy csak keveset ne talalkozzatok es egy ido utan ra fog jonni ha tenyleg szeret hogy veled szeretne lenni de idokozbe lehet hogy teis talalsz valakit akit megszeretsz..hany evesek vagytok egyebkent?
2016. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok én és ő 18. Már lassan 2 hónapja történt ez a dolog, azóta apró eseteken kívül nem beszéltünk.
2016. jún. 29. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2esnek igaza van. Felfog tűnni neki, hogy passzivan nem keresed. És ha ő sem keres mit akarnál? Mik elmegy "pofára esni" nyugodtan beszélgess más lányokkal ismerkedj.
2016. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SuperStar014 válasza:
59%
Hat ha nem akar beszelni vagy talalkozni akkor "megunt" teged de akkor teis keress mast es hagyd ot..
2016. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!