Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Három éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve szerelmes vagyok valakibe, akinek nem kellek, mi velem a baj?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 11-edikes és három éve szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de elutasított. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?
2015. dec. 23. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami fiút :D
2015. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keress mást
2015. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tavaly egy hétig jártam egy fiúval hogy elfelejtsem az osztálytársamat. De nem szerettem és undorodtam tőle. Mikor meg akart csókolni elszaladtam. Nem tudok másra nézni
2015. dec. 23. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni!!
2015. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lassan vége lesz. A hormonok visszaesnek a normális ritmusba és már nem leszel szerelmes. Kitartást addig! :)
2015. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ismerős... 11.-es vagyok és 9. első napjától szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Én nem mondtam el neki, de nem is nagyon beszélgetünk, szóval egyértelmű, hogy nem érdeklem. En sem tudom elfelejteni, csak ő kell... De amúgy mi 1. osztálytól osztálytársak vagyunk.

16/L

2015. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki ezt átéli annak nagyon szar.
2015. dec. 23. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 😞
2015. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre mondja az angol hogy That sucks.


Am amiatt ne gyere valakivel össze mert felejteni szeretnél, de közben utálod

Úgy még valami értelme még talán van is ha bejön neked, picit szereted is, meg egyáltalán el tudnád képzelni magad mellett

2015. dec. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!