Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább, ha nem kellek neki?

Figyelt kérdés
Beleszerettem, mert annyira törődött velem.. mert azt mondta szeret.. csókolóztunk is, majdnem le is feküdtünk. Aztán tudta hogy azzal a busszal megyek amelyikkel ő, és szándékosan egy emós lotyóval jött és smárolt vele meg úgy ölelte ahogy addig engem... csak engem.. aztán odajött én meg mondtam hogy kopjon le.. de azért is odajött ráhajtotta a fejem a vállára és hagyta hogy kisírjam magam.. aztán megcsókolt mert azt mondta ez kijárt. Én meg mondtam hogy ne csinálja ezt ha előtte egy másikat nyal.. elkezdett bunkózni hogy ő engem nem szeret..aztán előhúzta a pénztárcájából a gumit hogy csak miattam vette.. meg hogy át akar jönni hozzám. Én nemet mondtam neki.. utána úgy viselkedett mint előtte kedves volt.. utána beszélgettünk és megbeszéltük hogy legyünk barátok. Azóta nem beszéltünk de nekem nagyon fáj. Hogy lépjek tovább? Annyira szeretem....
2015. júl. 22. 16:34
 1/6 anonim válasza:
Ne dőlj be neki, elvezi, hogy szenvedsz miatta. Ha nem akarod magad megalázni, nem válaszolsz neki és nem keresed.
2015. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*élvezi
2015. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkóval hozott össze a sors, azt meg kell jegyeznem. Ettől csak jobbal találkozhatsz, az ilyen egy lányt sem érdemel, nem hogy többet.
2015. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabad beszélnem vele és tartom is magam ehhez.. de mit tehetnék, hogy ne fájjon ennyire? Folyton rá gondolok, görcsöl a hasam miatta, alig kapok levegőt, sírok és már szinte pánikrohamom van annyira hiányzik. Mit tehetnék?
2015. júl. 22. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem hogyan hiányozhat egy ekkora idióta? Hogy nem utáltad meg ezek után?

Tanács: Ne ülj otthon, mozdulj ki, lehetőleg ne fuss össze a sráccal.. Próbáld elterelni a figyelmed róla, barátnőzz, beszélgess, szórakozz.

19/F

2015. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ismerem egy ideje és elérte hogy beleszeressek.. így nem tudom utálni.. de már megbízni sem benne..

köszönöm a tanácsot, kipróbálom hátha beválik :))

2015. júl. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!