Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább, ha egyszerűen semmi sem segít? 18/L

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni magammal, nem tudok beletörődni, nem tudom elfogadni, hogy ennyi :'(

Nem birok enni, hányingerem van egész nap, semmi nem köt le, mindenről ő jut eszembe.

Eljárok bulizni, de egyáltalán nem vágyom társaságra, egyedül "jó" magamba roskadva. Teljesen depressziós vagyok.

Mit tudok csinálni az "idővel jobb lesz"-en kívül?

Úgy érzem soha, soha nem lesz jobb :'(


2015. máj. 17. 11:02
 1/5 anonim válasza:
Hát kedves ez már csak igy megy az idö segit de az se baj ha esetleg keresel ujat ugy gyorsabban megy az idö. De én mondjuk jobban szeretek ilyen kor magamba roskadni és visszagondolni milyen jo is volt
2015. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, én is...

mást nem keresek..nem tudok ránézni ilyen téren senkire és nem szeretnék senkit kihasználni.

2015. máj. 17. 11:16
 3/5 anonim válasza:
36%
És még hozzá téve gondolj arra hogy tul jo voltál hozzá és hagyni az egészet a fenében ö nagyobbat vesztet. Ugyis mindig a nök választanak és a nök erösek. Valamint ne csináld hogy nem eszel alakot tönkre tenni egy két lábon járo férfi nemiszerv miatt felesleges. (1#voltam) (ha kell még tanács irhatsz privátban is)
2015. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon egyszerű, de hatásos: menj ki a házból a természetbe. Ha nincs a közelben erdő, folyó, akkor menj egy parkba, és ha lehet kocogj, sétálj. Nézd a madarakat, meg a fákat. Ez nem vicc. Bámuld, mint a tv-t! A természet hatással lesz rád, ha adsz egy kis időt neki. Legyél ott egy órát naponta. Rendszeresen egy hétig!

Ja, és többet ne mondd ki, és főleg ne írd le, hogy depressziós vagy!

2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most látom a 3/4-es bölcsességeit...

Hallgass rá, ha ostoba, átlag nő akarsz lenni, és főleg boldogtalan!

2015. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!