Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt mar nembirom, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mar nembirom, hogyan lepjek tovabb?

Figyelt kérdés

Nyolcadikosok voltunk es az osztalytarsam volt. Tudta mit erzek, de nem erdekeltem, es sokszor elegge meg is bantott en meg mindig nagyon szeretem es mindenrol eszembejut, ez olyan fajdalom, hogy nemtudok mit csinalni csak folyamatosan sirni annyira hianyzik.

Bocsi az ekezetekert.



2015. júl. 15. 18:57
 1/6 anonim válasza:

Foglald el magad, nézz filmet :) (lehetőleg ne nyálasat)

És sírd ki magad, az állítólag segít.

Ja és a teát ajánlom.

2015. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A bor tompítja a fájdalmat ^^ de jófajtát igyál :O
2015. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hulyen hangzik, de elsos korom ota ismerem es azota szeretem egyre komolyabban mar igazabol szerelembol. Nelkule megorulok.
2015. júl. 15. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,annyi,hogy ő nem tudott róla,mai napig nem tud. Már 1,5 éve nem láttam,még mindig bejön,ha látnám,tuti megint rosszabb lenne. :D Amúgy nekem semmi fájdalmat nem okoz/úgy sem okozott,amikor láttam,fogd fel lazábban! :D Én is így teszem :) Emlékezz rá úgy,mint a legrégebbi szerelemre. Tudsz nélküle élni,de közbe mégis veled van.(Remélem érted mit akartam írni,máshogy nem tudom elmondan.)
2015. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, teljesen megértelek illetve átérzem azt, amit most te. :)

Több mint 4 hónapig "játszott" velem, minden adandó alkalommal megcsalt.. gondolhatod milyen érzés volt :) de én mindig megbocsájtottam neki. Aztán nemrégiben, hála a barátaimnak, a családom sikerült őt elfelejtenem. Tudom, nem könnyű de ehhez akarat is kell, és persze "más fiú", úgy értem beszélgess másokkal, ismerkedj és érezd magad jól!

Sok sikert

2015. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az idő mindenre gyógyír, ez az első alapigazság. Nem csak ő van ezen a világon, az ember élete során többször is szerelmes lehet. Ne add fel, lépj tovább ahogy ő is és meglátod könnyebb lesz idővel, mert rájössz ha őt sikerült elfelejtened, azaz már nem vágyódsz utána, akkor mindent sikerül véghez vinned amit csak akarsz! Eleinte nehéz lesz, de túl fogsz jutni ezen mert minden megérdemli, hogy vége legyen, ezek fényében a fájdalom is!
2015. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!