Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Tobbi lent.

Mit tehetnék? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A szuleim kaszino fuggok...en 15 eves lany vagyok es 6-7 eves korom ota kaszinokba jarnak.Mivel mi egy kis varosban lakunk ezert mindig 2-3 orakat utaznak oda.Egyszeruen mar megorjit hogy mit tesznek..nem vagyunk tul gazdagok de megtehetjuk hogy kaszinoba szorakozzak el a penzt. Szinte mindig veszekedunk miatta,mindig ordibalunk es altalaban siras a vege a reszemrol.Nem tudjak elhinni mennyire stresszes nekunk ,hogy ok ezrekkel szorakoznak,plusz meg az odavezeto ut is veszelyes,volt olyan hogy amikor altalanos suliba jartam reggel 4-5 korul erkeztek haza..es nem tudtak iskolaba vinni ,vagy legalabbis elkestem.A legrosszabb hogy apukam akkora mertekben sajnalja akarmi masra a penzt hogy lassan mindig kis dologert konyorognom kell,mar ugy gondolkozik hogyha penzt kap akkor csak ott kolti el.Kerlek segitsetek valaszokkal,mit tehetnek? Szerintem ez nem normalis es lassan kezd szethullni miatta a csaladunk..apukammal orokke vitaban allunk emiatt ..mar csak akkor allunk szoba hogyha eppen sertegetjuk egymast ..:(( ugy erzem ez igy nem mehet tovabb,mar nem birom!!

2013. szept. 6. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyád is megy vele? Nagyszülőkhöz nem tudsz költözni? Jelentheted a gyámügyön is a szülők játékfüggőségét...
2013. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen feljelented őket a gyámügynél hogy játék függök és majd eldöntik mi lesz vagy mész a nagyszüleidhez vagy állami gondozásba kerülsz ha nem fejezik be a játékot!
2013. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet írni, de most először én is azt tanácsolom, hogy azonnal fordulj a gyerekvédelemhez, miattuk is. Ezzel meg tudod menteni a családot.
2013. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne ertsetek ferre,en megmenteni akarom a csaladomat..nem tonkretenni.! Szeretem oket,azonkivul hogy ilyenek ..es nem tudnam elkepzelni hogy barki massal eljek addig amig 18 eves nem leszek..amugyis nincsenek nagyszuleim..vagy mar nem elnek es allami gondozas..azt soha.Nem lehetne egy mas valasztas ? mondjuk egy psziologus? akarmi mas jobb lenne,de az elkoltozes az semmi keppen..elsosorban mert oket otthagyni borzaszto lenne..es igazabol nem olyan szornyu a helyzet hogy ez megtortenjen.En csak egy atmeneti megoldast akark talalni hogy fejezzek be :( En felek..
2013. szept. 6. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiscsillag! Nem fognak csak úgy elvenni a családodtól, de nekik muszáj látni, hogy borzalmas dolgot művelnek, ezért kell bevonni az állami szervet is. Hidd el, hogy te vagy az első, akinek ezt tanácsolom, mert nem látok más megoldást. Ne magadért, értük tedd meg, hogy felébredjenek végre ebből a függőségből.
2013. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!