Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés. Mit tehetnék ellene?...

Hasmenés. Mit tehetnék ellene? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
2 napja tart. nagyon rossz. voltam focizni 2 napja. utána ittem szörpöt, a csapból való vizzel hígítottam. ( koliban) utána szarul lettem és azota megy a hasam. vettem széntablettát. piritóst eszek és ásványvizet iszok. de alig segít. szinte már csak fekete lészeru dolog jön ki. ( bocsi de le kellett írnom.) mit ajánlatok?
2010. okt. 21. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már szedsz széntablettát akkor semmit. Ez valószínűleg valami fertőzés aminek ki kell ürülnie így nem lenne tanácsos mindenféle szerekkel megállítani a székletedet. Igyál sok folyadékot, kerüld a tejtermékeket és szedd továbbra is a széntablettát, illetve a kamilla teát is megpróbálhatod, mivel az száríthatja a beleket.
2010. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főzzél hajába főtt krumplit, egyél ecetes cukrot. Az is jót tesz.
2010. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!