Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék hogy az epém...

Mit tehetnék hogy az epém miatti hasmenés megszűnjön?

Figyelt kérdés
Várom tapasztalataitokat! Köszönöm
2010. okt. 28. 14:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19 hetes kismama vagyok. Ez lemaradt..
2010. okt. 28. 14:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért van hasmenésed mert így ürül ki az epe, viszont nem kellene enned és akkor ki tud ürülni rendesen, abba marad. Ha eszel rá folyamatosan még rosszabb lesz. Későbbiekben pedig ajánlom a Salvus vizet, én is ezt ittam, nem tudom ismered-e, semmi bajom nem volt az epémmel miután elkezdtem inni.
2010. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De éhes vagyok.:( Ha nem eszem azzal nem ártok a babámnak?
2010. okt. 28. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség alatt lett epekövem, de rengeteg. Állandóan görcsöltem, és senki nem jött rá hogy miért. Olyankor mindig ment a hasam. Pár órát pihentettem az evést. Szülés után annyira begörcsöltem, hogy be is sárgultam és kivették az epehólyagomat. Ennek 20 hónapja. Azóta nem görcsölök, de mindentől megy a hasam. Most már néha veszek be gyógyszert ami megfogja.
2010. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. Ugyanúgy jártam mint a második válaszoló, de nekem mióta tavaly kivették az epehólyagomat nincs semmi bajon szerencsére.

Azzal nem ártasz a babádnak hogy hagyod most a gyomrod kiürülni. Ha ráeszel akkor az még több epét termel és továbbra is menni fog a hasad, nem beszélve arról hogy ki csípi a feneked / már bocsi hogy így leírtam/ de ez van. Ha kiürül a gyomrodból azt észre fogod venni mert meg fog állni a hasmenésed.

A Salvus vizet tényleg ajánlom, ezzel elkerülheted hogy bekövesedj mint mi is.

Próbálj meg most olyanokat enni és inni ami epekímélő.

2010. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Akkor most hanyagolom az evést egy időre... Kedves Utolsó (vagyis első) írtad hogy próbáljak majd olyat enni ami epekímélő. Írnál példákat hogy mit ajánlatos ilyenkor. Nagyon köszönöm a segítségeteket.
2010. okt. 28. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
írnál nekem privit? Oda írnék inkább, de persze segítek amiben csak tudok.
2010. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
írtam. Köszi h segítesz
2010. okt. 28. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt epekövem, kivetettem annyira fájt bármit is ettem!

Amit ne egyél, uborka, tojás, zsíros ételek mint pörkölt, hasábburgonya, gulyás, rántott ételek.

Egyél paradicsom paprika saláta, könnyű főzelèkek, grillezett csirke hús, párolt zöldségek.

2010. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia..a legjobb tényleg,ha epekímélő ételeket fogyasztassz.

Csak kevéssé fűszerezz,az előttem írók már adtak tippeket ételekkel kapcsolatban,de itt neten célirányosan is megnézheted,miket ne egyél.

Most olvastam,h a cirtomfű tea is segít és terhesek is fogyaszthatják,ráadásul jó hatással van az idegekre,ha nehezen vagy rosszul alszol,emésztésre..stb.

Én ma vettem,és már iszom is...kellemes ízű ízesítés nélkül is.

Ja.az én epém is vacak:( de a 'jó'ételekkel kordában tudom tartani.

Jobbulást kívánok!

2010. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!