Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom hogyan lépjek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogyan lépjek hogy jól jöjjön ki minden, pedig muszály mert nembírom tovább. Mit tegyek? Hogyan?

Figyelt kérdés
Félévkor osztályt váltottam, az órarend úgy engedi hogy az osztály egyik fele és a másik fele 2 hetente csak pár órán van együtt.Van egy lány a másik csoportba és mióta megláttam(3 hete) csak ő jár a fejemben folyton. Egy normális kedves aranyos kis csaj. Hiába próbálok másra gondolni egyszerüen akkorsem tudok másra gobdolni csak rá. A hangja, illata, alakja, megjelenése , a gondolata is megbolondít és egyszerűen nem tudom ráhagyni mert muszáj valahogy közölnöm vele hogy tetszik(nem kifejezés) és szeretném megismerni. De valahogy úgy akarnám kihozni ha kínos nem lesz ne kelljen még 1,5 évig egy osztályba úgy lenni vkivel ha csak ránézek csak a kínosság jut eszembe. Egyszerűen foggalmam sincs hoy hogyan mit mondjak/írjak neki mert még nem volt ilyen hogy egy lány annyira padlóhoz vág hogy még nem is dumáltam vele és emiatt mattban érzem magam de akárhogy is muszáj vele valahogy közölnöm/éreztetnem hogy egyszerűen megbolondulok érte mert már szenvedés ami a fejemben van( ezelőtt semmilyen de semmilyen bő miatt nem kavargott ennyire a fejem). Hogyan lépjek? Mi ként? Kérlek segítsetek! :)

2014. febr. 28. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele, hívd el valahova meg ilyesmik. Így jobbann össze tudtok ismerkedni, és töbet lehetnétek együtt.
2014. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kecske
2014. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!