Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A "nemtudom" válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A "nemtudom" válasz valamire mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Akár egy találkozó felvetésénél. Van egy lány akivel már hón apok óta ismerjük egymást egy csomót beszéltem vele facebookon, egyszer mondtam, hogy találkozunk arra azt mondta oké, aztán jött hogy melyik nap miért nem jó. Most ismét felvetettem és a nemtudom volt a válasz.


Ezt vegyem nemnek?


2013. dec. 20. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony nem.
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez határozottan nem.
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy az illető nem ismeri a magyar helyesírás szabályait.
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ajjmár :'(
2013. dec. 20. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan hogy: nem akarlak megbántani hogy nemet mondok
2013. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
keress másik csajt ha tényleg sokat beszéltél vele és jól elvoltatok akkor ír majd neked megérzi a hiányod de úgyse fogja xPPP
2013. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nyár óta dumálunk eleinte minden nap kivétel nélkül. Mostanában kevesebbet, van hogy én kezdeményezek, van hogy Ő szóval nem vágom...
2013. dec. 20. 22:39
 8/16 anonim ***** válasza:
A talán emberek hozzáállása nagyon rossz hatással van egy másik emberre. Minél hamarabb hagyd békén, nehogy beleess véletlenül, stb....
2013. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem augusztus, szeptember, október, november, december pont elég volt hozzá... Nem véletlenül akarok találkozni vele...
2013. dec. 20. 22:45
 10/16 Rékcsi ***** válasza:
100%

A nemtudom pl nállam azt jelenti h nincs kedvem magyarázkodni mert valami felidegesített vagy össze vagyok zavarodva és nemtudom h mit tegyek vagy leakarom rázni az illetőt de nem akarom megbántani vagy még ezerféle dologra használjuk. Ne akard megérteni a logikánkat meg azt se h mit miért mondunk mert gyakra mi sem vagyunk vele tisztában. Túl sokat gondolkozunk és ebből nagyon gyakran az sül ki h a "nem tudom" lesz a válasz. Nem kell ebből súlyos következtetéseket levonni merz mi csajok ezt nagyon gyakran használjuk ez olyan mint amikor valaki megkérdezi h mi a baj és erre a válaszunk vagy az h semme vagy az h minden :D

16/L

2013. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!