Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A "nemtudom" válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A "nemtudom" válasz valamire mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Akár egy találkozó felvetésénél. Van egy lány akivel már hón apok óta ismerjük egymást egy csomót beszéltem vele facebookon, egyszer mondtam, hogy találkozunk arra azt mondta oké, aztán jött hogy melyik nap miért nem jó. Most ismét felvetettem és a nemtudom volt a válasz.


Ezt vegyem nemnek?


2013. dec. 20. 22:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 16/l :)
2013. dec. 20. 23:04
 12/16 anonim ***** válasza:

De csajok. Most őszintén. Miért kell szenvedtetni a fiúkat?

Ha őszintén, egyenesen megmondod, hogy nem kell a fiú, akkor a fiú, látván az őszinteségedet, valószínűleg nem fog többet próbálkozni. De a nem tudom, talán, meg az ilyen hülyeségek újabb okot adnak arra, hogy keressen téged...

Még ha ezzel meg is bántod: egy túrót, azzal bántod meg a legjobban, ha nem vagy őszinte, értsd meg...

2013. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó : Teljes mértékben egyetértek. Ha nem akar velem találkozni mondja meg és kész. Biztos fájni fog egy darabig, de még mindig jobb mint a folyamatos tudatlanságban lenni. Ha meg Ő is szeretne megismerni jobban akkor minek húzzuk egymás idegeit...
2013. dec. 21. 14:13
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma is Ő keresett tök jól elbeszélgettünk...
2013. dec. 27. 23:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Na, az tök jó! Remélhetőleg már volt találkozó, vagy beszéltetek róla, hogy lesz.
2013. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak felvetettem, hogy legyen, de még semmi konkrétum... Az elkövetkező 3 napra 2 alkalmat is mondtam,az egyikre úgy tünt mintha érdekelné, de semmi választ nem adott...
2013. dec. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!