Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okok lehetnek, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok lehetnek, ami miatt mégis visszautasítasz valakit, aki esetleg amúgy tetszene neked? Fiúk és lányok is írhatnak

Figyelt kérdés
Pl. nagy távolság, rossz társaságba jár, stb. ilyenekre gondolok itt :3
2013. dec. 14. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
éppen koltozes elott alltam. nem hiszek a tavkapcsolatokban.
2013. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
régi ismerős, nagy távolság, osztálytárs, barátnő 14/f
2013. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem elég intelligens és művelt.
2013. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha masba vagyok szerelmes, ha csak szorakozik velem, masokat kemenyen fuz, nem vesz komolyan. Drogozik, vagy barmi, ami miatt az ertekrendunk nagyon kulonbozo. Na meg a korkulonbseg.
2013. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A régi ismerős miért baj? :D

Az osztálytársat megértem.

A barátnő az az, hogy már barátok vagytok, és nem akarod elrontani, vagy pedig hogy már van barátnőd, és mellette nem kavarsz? :3

2013. dec. 14. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
nem elég okos, vagy mert már an valakim.
2013. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha, kb. nekem is ez, az intelligencia.

Nekem az sokkal többet számít, mint a külső, de higgyétek el, szépet milliószor könnyebb találni, mint érettet, intelligenset, okosat.

2013. dec. 14. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt eddig olyan, hogy valaki egyrészt nagyon tetszett, másrészt minden megvolt benne, amit egy pasiban keresek... de füvezik, kb két hetente egy alkalommal, amit én nem tudok tolerálni sajnos. :/

Mai napig is eszembe jut, hogy egyébként vele milyen lett volna, de ki akarna függővel járni...

2013. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!