Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elso sorban a kreativ, preciz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso sorban a kreativ, preciz kezugyesseggel rendelkezo oldallatogatokhoz szolnek. A parom szuletesnapja hamarosan itt van (az elso amit egyutt unnepelhetunk) Többi lent (? )

Figyelt kérdés
es en mindenkepp egy emlekezetes, hasznos, kedves es hozza illo dolgot szeretnek (inkabb) kesziteni (mintsem venni) szamara. Ezaltal is szemelyesebb volna. Kerestem hasonlo kerdeseket itt,de mindenhol csak ketsegbeesett csajszik sirasat olvashattam,hogy jaj minek orulne egy fiu/ferfi. Nos, a kozos kepes cuccokert en szemely szerint nem vagyok oda,es mivel a sors jopar fiverrel megaldott tudom,hogy az o kedvenc ajandekuk sem a legtobb lany altal cukinak tartott szivecskes-kepes bogrek,parnak. Van egy kedvec kozos mesenk, ebbol szeretnek kihozni valamit (doboz,peldaul, amire festek de nem tudom mit tehetnek bele) vagy a kedvenc egyuttese logojat,kedvenc rovid dalszoveget festenem vagy vasalnam (errol is irhattok, a vasalos modszer idegen nekem. Bonyolult?)egy polora, vagy medalt csinaltatnek neki szinten a kedvenc mesenk egy motivumaval. Kedvenc etel elkeszitese necces, a fozotudomanyom megakad a nagyon bena muffinoknal. Minimalis alkohol is kerulhetne a listara,de ketlem hogy szukseges volna, ugyis iszik/iszunk haverokkal. (Termeszetesen nem elhalmozni akarom mindezzel,csak mivel kosza elkepzeleseim akadnak csupan,ezeket leirtam,hogy konkretizalhassam,mielott a lovak koze csapnek) tudnatok meg irni ilyesmi 'diy' cuccokat ?

2016. jún. 18. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc mesétek címe? :)
2016. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kis herceg :)
2016. jún. 18. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis láda jó lenne,akkor a belsejébe beleragasztasz egy kinyomtatott képet a meséről. A láda külsejére meg sötétben világítós csillag matricákat rá ragaszthatsz. A belsejébe meg közös emlékeket bele lehet tenni mint a fotók.
2016. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oh ez jol hangzik :) Kepeink nem igazan vannak,bar addig lehet lesznek vallalhatoak.
2016. jún. 18. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kérdést, rosszra gondoltam:$
2016. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös nem csak te :D
2016. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DDD ejnye.
2016. jún. 18. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!