Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk Lányok Vélemény? Tapaszta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok Vélemény? Tapasztalatok? Többi lent

Figyelt kérdés

Összejöttem azzal a sráccal aki nagyon régóta tetszett, )hihetetlennek tünt hiszen nekem nem mindig volt szerencsém a szerelemben)

most 2 hónapja vagyunk együtt. 1-2x lefeküdtünk már de most kezdjük egymást igazán felfedezni...Nagyon gátlásos vagyok mert nincs egy modell alkatom és összekaptunk azon hogy szégyenlem magam előtte. Veletek volt már ilyen? hogy tudnám ezt leküzdeni? NORMÁLIS VÁLASZOKAT PLS



#szex #szexualitás #szerelem #félelem #bizonytalanság vitatkozás
2016. jún. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelemmel. Ha odafigyel rád, és bókolgat, akkor szerintem előbb utóbb ez pozitív irányba fog változni. Csak adj magatoknak időt.
2016. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác tényleg szerelmes beléd, akkor az azt jelenti, hogy számára te vagy a tökéletes. Szóval ne légy szégyenlős!
2016. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mef nem fekudtunk le a baratommal de en is elegge szegyenlem a testem de idovel elmulik ez mert tudom hogy szeret
2016. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt már többször is odaadtad magad (Y)

Gratulálok az ilyen emberi értékekhez!

2016. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo válaszoló szerintem a szerelem egyaltalan nem idoben mérhető ! Van aki mar 2honap alatt jobban szeret valakit mint mas egy ev alatt. A kérdező nem a velemenyed kerdezte hanem segítséget var . Es en tudom hogy mit érez ezzel csak romtasz a helyzeten :D kérdező neked meg Csak annyi hogy eloszor Enis igy voltam vele . De aztan rajottem hogy a baratomnak meg smink nelkul kócos hajjal is en vagyok a legszebb lany meg ha ez nincs is igy. Nyugodj meg es ne görcsolj . Es biztos vagyok benne hogy gyonyoru vagy !❤
2016. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valoszinuleg nem voltal felkeszulve es tul idos sem lehetsz. Mi tobb mint egy evet vartunk, es egyaltalan nem szegyeltuk magunkat mert mar iamertuk jol egymast. Ha annyira szeretitek egymast es biztok a masikban nem kellene szegyeld magad.
2016. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 0lányka0 válasza:

Kedves kérdező!


Én a húszas éveim közepén járok, és hét éve vagyunk együtt a barátommal. Mostanra gyűrtem le a gátlásaim. Pedig semmi különös nincs rajtam, ami miatt ezt kellene éreznem. Vagyis ez 2 hónap után kicsit sem furcsa.


Türelem kell hozzá. Amit én megfigyeltem, hogy szex után sokkal kevésbé vagyok szégyellős. Én így "edzettem" :)


Kitartás mindkettőtöknek :)

2016. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!