Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIUK LÁNYOK TAPASZTALATOK?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK LÁNYOK TAPASZTALATOK? Többi lent

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy barátommal lassan olyan régóta együtt vagyunk és szeretnénk többet is (ha értitek) de nagyon nagyon szégyenlős vagyok meg a testem sem tökéletes..egyáltalán. Félek hogy nem fogok neki tetszeni és elhagy.(mert ez is benne van a pakliban) ha nem is most de akkor lehet hogy egy szebb lányért később. tudom tudom akkor nem szeret igazan stb stb. de ilyen ez a fiatalság. Nem tudom hogyan vetkőzhetném le előtte a gátlásaimat ahelyett hogy mondogatom neki hogy nem vagyok modell stb. vélemények pls fontos 18/L

2016. ápr. 19. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz hogy nem tetszel neki és attól is hogy elhagy, akkor igazából nem bízol meg benne. A szexuális együttléthez bizalom kell, mindenek felett egy kapcsolatban! Tisztázd és beszéld át vele ezt amit itt leírtál! És ha megértő és szeret akkor nem lesz ebből gond.
2016. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugyan igy voltam vele. Tudom mire gondolsz. Nem is tejlesen attol feltem h elhagy hanem hogy majd nemm tetszem neki.. Vagy nem leszek jo, benazok stb. Barhogy is dontesz azt a variaciot amit en valasztottam ne tedd. En annyir . Paraztam ettol hogy vegul elmentunk ketten inni egy ket haaverral es amikor jo sokat ittaam utana fekudtunk le mert ugy nemm izgultam annyira. De te ezt ne tedd. Eleg dzomoru hogy igy lett. Inkabb. En mindig is azt akartam amikor nem igy kozvetlen belevagunk hogy na most akkor csinaljuk, hanem mondjukk elkezdtek csokolzni es ugy szep lassan kozbe levetkozol agyba takaro ratok es sotetbe. Ha a fiudnak nem volt meg szintenn "elsoje" akkor ez nem hinnem h ossze fog jonni de en azota mindig igy csinalom
2016. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeget ruhában is lehet látni ha nincsenek hegyeid,nagyon csúnya bőrhibáid nem fog elszaladni :)
2016. ápr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!