Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné ezt megkérdeznem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel egy suliba járunk.Ő fölöttem jár és úgy 2 hónapja kezdtünk el beszélgetni fbn,aztán 3 szor találkoztunk.A legutóbbi találkozáson közelhajolt,mintha meg akarnacsókolni,de végürl nem tette.Viszont fogdosott meg tapizott meg be akart nyúlni a nacimba.Én nem hagytam.Elvileg mesélt rólam a barátainak,bár ez nem tudom jót jelent e.

Szóval arra lennék kíváncsi,hogy:

-Megcsókoljam-e én?

-Megkérdezzem-e azt,hogy most tulajdonképpen ő mit akar tőlem?(ha ezt megteszem,akkor mi a legrosszabb dolog ami történhet)

-Jót jelent-e ha a barátainak mesélt rólam?

-Miért akart fogdosni?


2016. máj. 31. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi ismeretség után már egyből tapizik meg nyulkál akkor biztosan szeretnéd hogy legyen bármi is? Ennyire vesz komolyan?
2016. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet van benne valami..de 4évvel idősebb nálam az nem számít ?Meg megkérdezte hogy engem ez zavar-emet neki nagyon szar erzes lenne ha megbantott volna :P
2016. máj. 31. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert azért az elég fontos, mert lehet, hogy pont abban a korban vagytok, amikor az a 4 év, amivel idősebb nálad sokat számít. Úgy értem, hogy mást vártok egy kapcsolattól. Amit leírtál, abból nekem úgy tűnik, hogy te elég bizonytalan vagy még, a srác pedig nagyon is nyomulna és elég fontos neki a dolog testi része, nem véletlenül fogdosott. Jót jelent-e az, hogy mesélt a barátainak rólad? Az attól függ, hogy mit akar tőled. Ha komolyan gondolja, akkor egyértelműen jó jel, ha viszont csak le akar feküdni veled, akkor valószínűleg csak hencegett a hódításával.

Gondolt át, hogy te szeretnél-e tőle komolyabban valamit. És ne kapkodj el semmit, mindent akkor csinálj csak, ha 100%-ig biztos vagy benne. És egyébként meg is beszélhetnéd ezt vele, hogy most hogy is vagytok és ki mit szeretne.

2016. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

".Viszont fogdosott meg tapizott meg be akart nyúlni a nacimba."

Ezek után mit akarsz tőle??? Idióta kis pi.csa...

2016. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam megfelelo valaszokat szoval meg johetnek :/
2016. jún. 2. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan valaszt nem fogsz kapni amit hallani akarsz, mivel errol a fiurol lesut h tipikusan az, akit kerulni kell. De akkor valaszolok a kerdesekre

-Ne csokold meg, mert azt hiszi h szabad az ut, es egy kb 18eves fiunak mar vannak trukkjei arra, h befolyasoljon vkit.

-Megkerdezheted, baj nem lesz. A legrisszabb ha hazudik. Meg az is jobb ha annyit mondd h meg akar donteni, de ezt nem fogja.

- Egy ilyen esetben nem feltetlen jelent jot.

-azert fogdosott, mert egy idiota. Egy intelligens fiu, aki tisztel, nem tesz ilyet.

Ha tanacsolhatok vmit, akkor ne menj bele ebbe a jatekba, mert ahogy viselkedik...ez too much.

2016. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be akart nyúlni a nadrágodba, és te most itt kérdezgeted hogy legyen-e csók?! Ez egy perverz állat, inkább tartsd magad távol tőle.
2016. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptunk megfelelo kérdést szoval meg johetnek :/
2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!