Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ebből? Szeret még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Szeret még?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 2 éve voltunk együtt, de nem érezte azt amit amit az elején, és nem is vágyott rám, azzal indokolta hogy elmúlt. Viszont a szakítás utáni este, rám írt, hogy nagyon hiányzok neki és hogy nagyon sír emiatt. Abban állapodtunk meg hogy 1 hét gondolkozási időt kap. (Ezt ő javasolta) Beszéltünk tegnap videóbeszélgetésbe és azt mondta hogy az iskolába nem igazán hiányoztam neki, viszont mikor hazaért nagyon hiányoztam. Egy pillanatra azt is kibökte a száján, hogy szeret. A szüleinél rákérdeztem hogy mi újság van vele, és azt mondták, hogy sokszor mondta azt hogy velem akar lenni és hogy jó volt beszélgetni velem videón keresztül. Amikor elköszöntünk a beszélgetésbe, még ha nem is nagyon, de zavarta az hogy nem úgy köszönök el, hogy "szia kicsim". Nagyrészt ezek a gondolkozási idők úgy sülnek el hogy mindig az a vége hogy elengedik egymást az emberek, de valamiért azt érzem hogy ebben a kapcsolatban több van. Lehet hogy csak a hangom, és a cselekvés hiányzik neki. Vagy tényleg akarja még folytatni csak gondolkozik, és egy kis szabadságra vágyik...Én még nagyon szeretem őt...Pénteken találkozunk, mit tudok tenni addig, vagy majd aznap hogy valamennyire megmutassam neki hogy kit is vesztene el..
2016. ápr. 19. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy 18/F, és 17/L
2016. ápr. 19. 15:19
 2/4 anonim válasza:
2 év hosszú idő, ilyenkor mi mártényleg nem azokat érezük amit a legelején, mert megszokjuk egymást ezert a szerelembol szeretet lesz. Szeret téged csak mi ennyi idősen tapasztalatból mondva, nem csak egy fiúra van szükségünk. Barátokra, bulira stb. Te fontos szerepet jatszol az életébe, mert szeret! Kellesz neki!:) 17/L
2016. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(Előző vagyok)

tippnek péntekre szerintem egy száll szép rózsa meg a közös sztoritok vicces/kedves részei felidézése szép dolog lenne.

2016. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalam ez forditva volt. A volt fium ugyan ezt csinalta. Hol kibokte hogy szeret es hianyzok de aztan azt mondt ahogy mar nem szeret aztan aazt hogy varjuk es ezt vagy 100× eljatszotta. Nagyon szeretheted, en ezt elhiszem. Adnek is meg neki idot. Meg neked is. De vigyazz mert nekem igy meg pludz egy evem eltelt es nagyyon rossz volt. Tullajdon keppen magamat kinoztam. Nem ismerem a baratnodet, de ha o is ilyen. Akkor inkabb gondold at alaposan hogy. Megeri e ez a hol ez hol az stilus eveket. :) (hajra)
2016. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!