Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ebből? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Nem tudom szeret-e.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Augusztus közepén megismertem egy fiút egy buliban. Nagyon skat beszéltünk, és tök kedves volt. TEzután úgy igazából nem is fűztem a dologhoz sok reményt, de úgy egy hét múlva írt nekem facebookon, és elkezdtünk beszélégetni. Elég sokat beszélgettünk, úgy tűnik kölcsönösen kedveljük egymást, mármint eddig nagyon ez jött le. Úgy egy hete találkoztunk megint, egy közös barátnál tartott sütögetésen. Elég sokáig tartott, olyan hajnali 4 körül mentünk aludni, igazából már senki nem volt szomjas, így én végül a srác mellett aludtam. Nagyon jó volt, igazán megszerettem. De egy pár napja nem ír, pedig látom, hogy fenn van. Ezért végső soron a közös ismerőst kédeztem meg, és azt mondta, hogy ő beszélt vele, és nagyon tetszek a srácnak, csak ő sem akar belerohanni egy kapcsolatba, hanem előbb meg akar ismerni. De nem tudom, rengeteget sírok már emiatt az egész miatt, egyszerűen úgy kelek reggel, és úgy fekszem este, hogy ezen gondolkozok. Egész nap ez jár a feemeben, és nem tudom mit kezdjek ezzel az egész helyzettel. Egyszerűen tanácstalannak érzem magam, mert nagyon szeretem, és szerintem ő is engem, de nem értem ezt az egész helyzetet ami most fennáll.

17/L



2015. okt. 1. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért sírsz?Olyan ari vagy:-) Nevetned kellene, hisz mondta, hogy tetszel Neki, és nagyon felelősségteljesen gondolkodik, amiert előbb meg akar ismerni Téged s nem belerohanni puff a közepébe. Mert ha gyorsan történnek a dolgok és mégsem illetek össze, Te is , Ő is rosszabbul jàrtok. Csinaljatok prgramokat, mozi, stb.Beszélgessetek sikat.Az màr megvan, hogy tetszel Neki:-) Sok sikert.
2015. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá és kérdezd meg tőle, hogy nem-e volna kedve összefutni. :)
2015. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen kizsigerel ez az egész. :D Nem volt még baráztom, és nem szerettem még így valakit, hogy tényleg folyton rá gondolok. 0-24-ben arra gondolok milyen kedves, milyen jó volt vele aludni, és, hogy mit érzek iránta. Az a baj nem itt lakik, hanem innen úgy egy órára, és hétköznap mind a ketten sokáig suliban vagyunk hétvége is szinte kilőve. És nem hinném, hogy nekem kellene ráírnom a közös program miatt, mármint ő az aki 2-3 napja nem ír. Illetve még régebben kérdezte, hogy rérek-e egyik pénteken, de addigra volt már programom amit már nem tudtam lemondani, tehát lényegében ő ilyen szempontból közeledett felém, és lehet úgy tűnt, hogy hárítok, pedig nem. :O
2015. okt. 1. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen igazad van.Nem Neked kell ràirnod.Esetleg annyit megpendithetsz Neki, hogy régebben,mikor elhivott és nem mentél,nem hàritani akartàl.De ha ő nem jelentkezik most,nem a Te folgod irni.
2015. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!