Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Mit tegyek és hogyan?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat kérek!

Van egy lány, akit már 8 éve ismerek, gyerekkorom óta. Én 18 vagyok ő 13. Tudom, nagy a korkülönbség, de ő alkatilag és gondolkodásmódjában is idősebbnek néz ki. Kb 2 éve kezdett el jobban tetszeni, de ugye hát gyerekről van szó így megtartottam a véleményem magamnak. Mostanában pedig szinte egész nap rá gondolok, ilyen még sosem volt az életemben. Érzem a keze tapintását, hallom a hangját, elképzelem ahogy megölelem stb. :) A dolgot nehezíti hogy nem volt még dolgom lánnyal(mondhatni évek óta csak rá várok), így nem tudom mit tegyek.


Nagyon szép csöndes lány, én pedig sajnos nem vagyok hozzá mérhető. Tudjátok ő top modell én meg az átlagosnál egy picit jobb.


Nincsen se facebookja se twittere, de szerintem amúgy is fèlnék ráírni.

Igazából a húgommal barátnők, de én neki se mondanék semmit ha lehet.

Nem mellesleg arról sincs fogalmam, hogy tetszek-e a lánynak. Ha kell valami plusz infó, akkor írj itt vagy privátban.


Válaszotokat köszönöm!



2016. márc. 20. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Huhh, szerintem szerelmes vagy. Legalábbis nagyon tetszik neked, az biztos. Szerintem várj még egy picit, a korkülönbség nem vészes, de ő most még túl kicsi. Egy pár év és szerintem elmondhatod neki, most még csak megrémisztenéd... :-/ És még az is lehet, hogy addig megismersz valaki mást...
2016. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kepet kuldj mar rola privatba kivancsi lennek milyen meg ez eleg gaz igy hogy meg kicsi mert 14 alatti elvileg pedofilnak szamit
2016. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm a választ.

2-es: nagyon nem lefektetni akarom te nagyon okos. Képet pedig a fagylaltos bácsikádtól kérjél.

2016. márc. 20. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

A kettes nem lefektetésre gondolt csak mi az már hogy 18 és 13?

Es ha két éve kezdett tetszeni, akkor volt 11. Akkor meg nem jönnek ki a másodlagos nemi jellegek egy lanynál, szóval pedofil vagy ha meg akarod fektetni ha nem. Ha meg 8 ève ismered nagyon nagyon fura lehetsz. Es ezek után megértem hogx nem volt dolgod lánnyal....

2016. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Drága 4-es, ha ennyire ezt az álláspontot képviseled. 1. Képet azért sem teszek ki róla, hogy az érettségét bizonyítsam. Ha azt írom ki, h 17 vagyok, mert egy hete még az voltam, és ő meg 2 hónap múlva 14 akkor már más lenne az álláspontod?

2. valószínűleg a "tetszeni" alatt teljesen mást értünk. 3. valahogy más kiskorúnál nem vagyok ugyanígy.


Igen, nyolc éve láttam először. Mi ebben a fura?

2016. márc. 20. 18:54
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha azt mondod, 4-es hogy várjak még, az mindjárt másképp hangzik.
2016. márc. 20. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj még vele akkor ìgy mondom
2016. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz, 18 évesként biztosan nem égetném magam egy kislánnyal...
2016. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A húgodtól már kértél tanácsot? Ő sokat tud segíteni, ha akar.
2016. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!