Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A hobbim a tánc, és pár éve csoportot váltottam (a régi megszűnt, de részletkérdés). Az új csoportban (mint minden lány) megnéztem magamnak a fiúkat is, és hát az egyiket elég helyesnek találtam. Nevezzük most P-nek. Telt az idő, jártunk próbákra, meg minden, nem is nagyon foglalkoztam a sráccal. De most így hirtelen az utóbbi hónapokban elkezdtem érdeklődni iránta. Ez abból áll, hogy viszonylag gyakran nézek rá, nézegetem a facebook profilját, ha párokat látok, vagy előkerül a szerelem téma, akkor egyből ő ugrik be. Egyszer azt álmodtam, hogy megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője. Durva. Alapból nem is tartom annyira helyesnek, csak valamiért elég sokat gondolok rá. Szerintetek szerelmes vagyok, vagy mi? És ha igen, mit tehetnék? Eléggé, más társaságokban mozgunk, beszélgetni se szoktunk, meg semmi, csak a próbán táncolunk, és annyi. Ja, plussz eléggé félénk vagyok ismerkedés téren. Még azt szeretném megjegyezni, hogy aki nem tud/akar válaszolni, az ne szóljon le, meg ilyesmi. Minden választ köszönök. 15/L

2016. márc. 20. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, az kimaradt, pedig fontos lehet, hogy eléggé romantikus alkat avgyok, szóval lehet hogy csak bebeszélem magamnak ezt az egészet
2016. márc. 20. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmes vagy. Győzd le a félelmed és beszélj vele.
2016. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1# Szerintem olyan nincs , hkgy bebeszéled magadnak. Vagy szerelmes vagy, vagy nem.


2# voltam

2016. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy hely ahol egyutt vagytok meg ha van ott mas is

Probalj meg valahogy a kozelebe kerulni vagy mikor megy haza csipd el csak ra er egy kicsit

2016. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább kialakulóban van valami, még nincsenek az érzések elmélyülve, addig jó.
2016. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem szerelem. Ilyen állapotban voltam mikor a barátnőim bebeszélték a fejembe hogy a fiú aki tetszik nem jóképű nem való hozzám, felejtsem el, ne nevettessem magam stb. És ez az érzés megszűnt.

(XDD igen, nagyon befolyásolható vagyok)

Viszont amit most érzek nem is hasonlít ahhoz. Hiába magyarázták hogy nem jóképű meg egy csomó egyéb érvet, valahogy nem tudott érdekelni.


Ha szerelmes vagy az ettől sokkal erősebb. Ez még csak az előjele. Ha akarod MÉG vissza tudsz fordulni. Ha viszont hagyod hogy fülig beleess....NINCS VISSZAÚT MUHAHAHAAA

2016. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!