Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy erjem el hogy szeressen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el hogy szeressen? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy évfolyam társam akibe eléggé belezúgtam, és hát volt már amikor észrevettem, hogy bámul...de van egy lány akinek szintén tetszik és hát elég sokat szoktak beszélgetni és joba vannak... viszont szinte mindenki azt állitja hogy a fiu semmit nem érez a lány iránt. Eddig csak pár szót váltottunk egymással...van esélyem, hogy legyen valami köztünk? Hogy férkőzzek a közelébe?
2016. márc. 15. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
valahogy probalj bekerulni a tarsaguk koze > legyel a kozeleben tobbszor es vegyen eszre tobbszor > es egy ket beszolas utan mar lehet tarsalogni vele ??
2016. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz össze a haverjaival, kerülj a társaságukba, nyerd el a bizalmát.
2016. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen vot már mikor oda mentem a társaságához, de furcsán viselkedett pl amikor ránéztem rátette a kezét az arcára és hát nem tudom h mit akar ez jelenteni...😕
2016. márc. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!