Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
A barátommal csak 1 hónapig jártunk, és tudniillik rólam, hogy nagyon gyorsan megtudnak néha változni az érzéseim, aztán visszaállnak. Ez a hangulatomra is ugyanúgy igaz, és ezt borzasztüan utálom magamban... Egy napon én idióta nem tudtam biztosan, hogy szeretem-e tényleg. Nem tudom mi okból éreztem ezt, de gyűlölöm magamat érte. Ezt elmondtam neki, hogy már nem igazán érzek úgy, mint előtte. Ő megkérdezte, hogy akkor már nem szeretem? Én erre mondtam, hogy ...szerintem nem. Ő egyébként az osztálytársam is, úgyhogy remek, a bűntudat megfog ölni, ahányszor csak ránézek... Ez a szakítás szünetben történt, és a szünet alatt még 3 napig tök jól éreztem magam, de mikor elkezdődött a suli, az érzéseim megint megváltoztak, és úgy éreztem, hogy még jobban szeretem őt, mint előtte. De ezt róla nem mondhatom el. Teljesen megértem, ha haragszik, még azt is, ha soha többé nem akar rámnézni, mert hihetetleül hülye voltam, megérdemlem... Később elmondtam neki, hogy hogy érzek, de ő nem akarja ezt újra kezdeni, mert úgy érzi, hogy nem tud már többé úgy szeretni, mint régen. Vagyis még nem biztos benne, viszont időt kért, hogy had gondolhassa át... 1 hete gondolkodik rajta, én azóta minden egyes nap sírok hangosan, naponta többször is, még a kezemet is vagdostam, egyszerűen nem tudtam lenyugodni. Remeknek a kezeim is egyfolytában, mosolyogni az elmúlt 1 hétben képtelen voltam. Azonban mikor megtudtam, hogy bizonytalan, azonnal harcolni kezdtem érte, minden találkozásnál (suliban) megöleltem, többször bocsánatot kértem tőle MINDENÉRT sírva, de ő erre mindig aztmondta, hogy még mindig nem biztos benne... Ha aztmondaná, hogy nem bízik már bennem annyira (amit megértenék), akkor oké, csakhogy ő abban nem biztos, hogy szeret-e még. Nem tudnám valamiféleképpen meggyőzni őt, hogy újra belém szeressen, és hogy felejtse el végre a múltat.?

2015. nov. 11. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kéz vagdosás nagyon divat lett, ahogy látom. Nincs olyan lámy, aki nem vagdosta volna magát... Egyéként ne vagdosd a kezedet, mert az nagyon kiábrándító... Csak megilyeszted a szeretteidet és a fiú még annyira se fog téged szeretni. Az érzelmi hullámaiddal meg nem vagy egyedül. A lányok olyanok, hogy következik a nyáriszünet, tavaszi szünet. Itt a jó idő, akkor a lányok hírtelen bekattannak és érzéketlenné válnak. Mikor meg tél van-ősz van, akkor meg érzelmessé, depissé stb...

Nem tudsz mit tenni ellene. Hadjd magára egy kicsit, had gondolkodjon, amit tehetsz érte az az, hogy nem vagdosod, nem bántod magad. Lógj sokat a barátnőiddel. Ha pedig nem akar veled lenni fogadd el és próbálj meg úgy túl lenni rajta, hogy nem vagdosod magad.

17/f

2015. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudok velük lógni... egyrészt mert csak 1 barátnőm van, másrészt meg tényleg egésznap csak sírok, és semmi mást nem csinálok, kétlem, hogy bárki élvezné a társaságomat
2015. nov. 11. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok!


Biztos, hogy szerelmes vagy, nem pedig csak a törődés hiányzik neked?

2015. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
biztos.. az egyetlen akinek a törődésére szükségem van, azaz övé, és nem másé
2015. nov. 11. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor maradok az első tanácsomnál...

Most hadjad egy ideig. Köszönhetsz neki, beszélgethetsz vele, de ne nyaggasd a kapcsolat dologgal. Majd ő lép, ha akar... Addig meg kitartás. Találj más elfoglaltságot. Mozizz a barátnőddel, filmezz, csevegj. Ha van hobbid, akkor űzd. ÉS NE VAGDOSS KEZET, mert azzal semmit nem érsz el, csak elijeszted a fiút vele, illetve magadnak okozol kárt vele.

2015. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!