Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jóba lettünk, annyira hogy "legjobb barátok" vagyunk. De én elkezdtem máshogy érezni iránta, amit próbáltam kimutatni, illetve kétszer közöltem is vele, de azt mondta, hogy nem tud nem barátként tekinteni rám. Már fél éve megy ez a huza-vona

Nem akarom elhanyagolni mivel mégis csak jóba vagyunk . Kipróbáltuk azt, hogy nem beszélünk. az első hónap után sírva hívott fel hogy ne csináljam ezt vele.

Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy megéri ezt tovább folytatni


2015. nov. 9. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél az neki akit szeretne, úgy hogy közben magadat adod. Megértő kedves figyelmes. Felhívott, sírva. Érzelmet váltottál ki belőle és ez nagy dolog szerintem, ez azt jelenti jelentesz neki valamit. Csak add magadat és beléd szeret...(tudom hogy így van én is lány vagyok és velem is történt hasonló és a végén viszont szerettem a fiút)
2015. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jött össze :(
2016. jan. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!