Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Facebook-on már írtam neki, de azt írta "én nem tetszek neki". Mit írjak/mondjak, tegyek hogy belém szeressen?

Alapból tudunk beszélgetni, viccelődni stb.



2015. aug. 11. 12:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lányról beszélek!
2015. aug. 11. 12:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod
2015. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye elhívtad már randira nem rögtön kérdeztél rá egy beszélgetés közben hogy tetszel-e neki?
2015. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tozser Alex ***** válasza:
Ne az 1. Legyen a randi. Elosszoris, kerulj hozza kozel, sokat beszelgessetek, nevettesdeg sokat. Aztan ha ez megy, elhivhatod valahova, de akkorde tudasd vele hogy erzel iranta valamit, csak menjetek el egyutt valahova.Ha ez sikerult(Ezeket a dolgokat kb 2, het be kene foglalni) valoszinuleg sikerul..A beleszeretes egy hosszu folyamat.
2015. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt már személyes találkozás? Szerintem azt hogy tetszik valaki a másiknak azt nem facebook-on kéne megtárgyalni... Személyesen hatásosabb az ilyet arcba mondani mint hogy INTERNETEN keresztül udvarolni vagy Szerelmet vallani valakinek.(EGY szempontból nem jó a közösségi oldal még hozzá azért nem jó mert elszigetelik az embereket egymástól és a fiatalok nagy része nem tudja hogy hogyan kell csajozni .. mit kell csinálni sorolhatnám estig is.)Rengeteg kérdés van nap mint nap itt az oldalon...

A kérdésedre válaszolva hívd el sétálni,fagyizni,menjetek e különböző rendezvényekre nevesetek sokat beszéljetek sokat és éreztessed vele azt hogy többet érzel iránta. Egy a lényeg hogy ne facebook-on beszéljetek többnyire hanem személyesen és menjetek el valamerre.

2015. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen találkozunk mert egy osztályba járok vele!

De elég félénk vagyok, és nem merem elhívni!

2015. aug. 13. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2015. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13-13
2015. aug. 15. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Még csak 13 évesek vagytok,szerintem ilyen idősen még korai..lesz még bőven időd csajozni. Ha azt írta hogy "én nem tetszek neki" akkor 99,4% hogy bukott a történet.Ha van sok pénzed jó autód akkor neked semmit nem kéne írnod mert a mai lányok többsége csak ezt nézi hogy mennyire vagy tele mindegy az hogy hogyan nézel ki és hogy mit írsz mit Érzel iránta..stb ez ma már jelentéktelen 0 többnyire a mai lányok 70% nál. Tisztelet a kivételeknek de sajnos kevés a kivétel ez alól.:/
2015. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!