Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? Mit csináljak én?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban és nem tudom eldönteni hogy érez-e valamit irántam.Sokszor van,hogy órán hátrafordul és egymásra vigyorgunk és ha valami vicces dolog történik akkor is sokszor rám néz és én is elnevetem magam meg ő is. Facebook-on van hogy 3 órát beszélünk máskor meg csak pár szót. Néha simán tudunk beszélgetni máskor meg vontatottabb.De úgy tudom hogy más lányokkal nem is szokott beszélni. Sok közös van bennünk és mindig mindenen nevetünk ha valahogyan véletlenül együtt vagyunk/egy helyre kerülünk.

Barátnőm szerint tetszem neki, de én nem tudom hogy mit gondoljak. Én nem látom, hogy lépni akarna.

Hogy van ez?? Segítsetek!


2016. márc. 8. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy érezhet, de szerintem is tetszel neki. Más lányokra gondolom nem is nézeget így hátra órán. Lehet, hogy nem mer lépni, vagy azt várja, hogy küldj neki valamiféle megerősítést. Szerintem hívd el valahova, nincs abban semmi szégyen. Valami semleges tevékenységre. pl shoppingolás, kajálás, kávézás, ilyesmi. Ha kitalálsz valami szöveget, hogy be kell menned a városba valamiért, és lesz előtte/utána szabadidőd, akkor még nem is tűnik úgy, hogy direktbe hívnád el.
2016. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki csak nem mer lépni, add meg neki a kezdőlökést:)
2016. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jöhetnek még!!!
2016. márc. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!