Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit irántam? 17l

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van a sulimban egy fiú aki nekem már jó ideje tetszik. Állítólag feltűnő voltam, mert az egyik barátnőmtől kérdezte, hogy ez így van-e mert ez neki kellemetlen, hogy ő ezt nem tudja viszonozni. Azért nem tudom hogy mi van mert elkezdett mostanában szíveket irogatni meg kacsintós smileykat. Tudom ez nem mérvadó de furcsállom. Ráadásul csomószor rámír, érdekli a véleményem és úgy néz a szemembe mintha flörtölne. Sokszor hozzám szokott érni és nagyon jóban vagyunk szóval tényleg nem értem megköszönném ha valaki segítene átlátni a szituációt.

2016. febr. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes...a melletted ülő lányba :D
2016. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 nagyon vicces voltal..ja nem
2016. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudna valaki normális választ is adni? Megköszönném :)
2016. febr. 25. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Húha,kicsit ismerős a helyzet. :D Kivéve,hogy nekem nem tetszik a fiú(bár most kicsit elkezdett érdekelni) és nem is utasított el,meg semmi.Viszont van egy haverom,aki ugyanígy csomó kacsintós smileykat ír,meg "úgy" néz rám,folyton hozzám ér,meg kezemet is megfogta már,törődik velem és érdeklődik felőlem,kérdez rólam..lehet,hogy csak haveri szinten,de nekem nem úgy tűnik.Szóval nem tudom,hogy ez nálatok,hogy van,lehet csak jó fejségből csinálja,de lehet,hogy többről van szó.Próbáld megfigyelni,kérd meg esetleg a barátnőidet,hogy ők is figyeljék,hátha külső szemmel jobban látják a helyzetet.Sok sikert hozzá!! ;)
2016. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!