Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, aki már rég régóta tetszik, egyszer csókolóztunk is, majd összevesztünk valamin és sokáig nem beszéltünk, nem is érdekeltem, persze néha elmentem a közös társasággal ide-oda, de szinte az összes lánnyal kavart rajtam kívül és ez szarul esett. Aztán decemberben megszűnt az írogatásunk mostanában azonban elhívott, hogy találkozzunk. Jelenleg van barátnője, és elmondta, hogy szakítani akar vele, mert a lány nagyon zárkózott, aztán meghívott egy italra és azt mondta, hogy elmehetnénk bowlingozni, és hogy majd egy sör kíséretében az EB-t is együtt nézzük. A kézen lévő gyűrűt is odaadta, hogy nézegessem és iszonyú zavarbaejtően nézett mindig, amikor mesélt, viszont egyszer sem bókolt és nem tudom, hogy mit lépjek, vagy hogy csak haverként tekint-e rám. (Egyébként mielőtt abbahagytuk az írogatást decemberben, mindig rövidre zárta és amint tudott, abbahagyta a chatet velem, de mostanában mindenre van válasza és ha csak egy smileyt írok, akkor is mond valamit)

2016. febr. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipikus. Csak szédít. Te meg benyalod az egészet.
2016. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de szinte az összes lánnyal kavart rajtam kívül"

Miért akarsz egy lenni a sok közül? Ez a srác nem érdekel párkapcsolatot, de az ilyenek után szokásosan bomlanak az ilyen alacsonyabb IQ-val rendelkező lányok.

2016. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érdemel *
2016. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ironikusan gondoltam... az pedig miért ilyen evidens, hogy az IQ-m alacsony? Csak kérdezem, kedves válaszoló, miből szűrted le ezt...
2016. febr. 22. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Ez nem irónia volt, hanem túlzás. Gondoltam,hogy nem szó szerint érted, de az ilyen kavargatós pasikkal nem lehet komolyra tervezni..nem hiszel nekem?


Akinek valamire való IQ-ja van, az messziről elkerüli az ilyen pasikat, és nem mászik bele a szájukba bónusznak. Érted, intelligencia.

2016. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!