Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez még valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kicsit, de nem sokkal messzebb lakik. Közös barátok révén találkoztunk, majd volt egy randink. beleszerettem, én sem voltam közömbös neki, de ő már egy hónapja mondta, hogy a távolság miatt ez nem fog menni. Teljesen összetörtem.

Ezen a héten írt nekem, de már egy hónapja nem beszéltünk. Szerintetek miért írt? Tudom, egyszerű lenne, de nem akarom tőle megkérdezni... 18l 18f



2016. febr. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valami teljesen átlátszó dologgal írt rád, akkor valószínűleg még érez valamit, és csak ürügyet akart hogy írjon. Szerintem kérdezd meg, vagy írj rá, csak annyit, h
2016. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...ogy hogy van.

Bátorság :)

Előző vagyok, a vége lemaradt. Telefonról válaszolás lvl 99

2016. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már előtte is olyan vontatottak voltak a beszélgetéseink... Úgy éreztem, mint tollasozáskor amikor leesik a labda, de még vissza lehet ütni...

Igen, amúgy elég átlátszó ürüggyel írt, hogy mizujs, de utána meg nem volt beszédes... lehet rosszra kattintott amikor kiválasztotta,kinek írjon. Én is jártam már úgy :D

2016. febr. 18. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
:D Nem hinném hogy véletlen lenne. Ha még érzel iránta és nem nagy a távolság, akkor semmiképp se hagyd veszni ezt a kapcsolatot :) Ha nincs barátnője, akkor próbálkozz mindenképp.
2016. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!