Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit? Csak kifogásból vagy tagadásból mondta, meg tényleg így gondolja?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút, akivel nagyon jóban vagyok. Az utóbbi időben olyan mintha én is tetszenék neki.. Mindig kedves és figyelmes veled, elkérte egy kiskori képem, olyanokat mondd, hogy modell alkaton van, szép vagyok, stb... Mindig engem néz társaságban is, ha odanézek elkapja a tekintetét, és a múltkor megcsókolt... De másnap bocsánatot kért, azt mondta sajnálja, nem akar kihasználni, meg hogy barátok vagyunk... Nem tudja, hogy szeretem. Szerintetek érez valamit? Tényleg csak barátnak tart, vagy csak nem akarja elmondani, hogy mást érez?
2016. febr. 28. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akar komoly kapcsolatot.


Én akkor csinálnék ilyet egy lánnyal, ha le akarom fektetni.


Rájövök hogy kedves csaj és gyors bocsánatot kérek.


Tipikus.

2016. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki,csak nem meri elmondani
2016. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki, és komolyan gondolja
2016. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerinted azért csókolt meg, mert csak a barátod akar lenni?
2016. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!