Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem olyan velem mint régen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olyan velem mint régen?

Figyelt kérdés
Nemrég össze vesztem egy lánnyal, aki tetszik nekem, és szerintem én is tetszettem neki. Miután összevesztünk, nem sokára rá kibékültem vele. Azt mondta hogy semmi baj, megbocsájt stb. Viszont még sem olyan velem mint régen. Mit lehet a problémája? Hiszen megbocsájtott, mit tehetnék hogy olyan legyen velem mint régen?

2016. márc. 6. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet te nem bocsájtottál meg
2016. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen, sőt, én kedvezményeztem a megbocsájtást, aztán pedig ő mondta hogy megbocsájt.
2016. márc. 6. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek el ujra randizni mint régen, hangolódjatok egymásra. :)
2016. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont én már ebben nem merek újra kedvezményezni. Nagyon elhanyagol engem mostanság.:(
2016. márc. 6. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet azert nem olyan mert nem a multban éltek 😃

Viccet felre teve a nok/lanyok azokkal kezdenek el veszekedni akik fontosak számukra... Szoval fontos vagy neki megbocsajtot mert akar teged de vegyél kiengesztelo ajándékot es Menj oda húzd magadhoz öleld at es mond hogy sajnalom te vagy a legfontosabb személy az eletemben....

Néha csak gondolkozni kene 😉

2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ezzel csak az a baj hogy én vesztem össze vele. Plusz, szerintem alakulóban van neki egy kapcsolat. Mi ketten soha nem voltunk együtt, csak alakulgatott a dolog.
2016. márc. 6. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha alakulóban van neki valami, akkor valószínűleg az az oka, hogy arra a kapcsolatra szeretne koncentrálni. És mivel veled nem alakult ki komolyabb, ráadásul össze is vesztetek, lehet, hogy már nem érzi ugyanolyannak, és nem szeretné, ha ti viszonyotok bekavarni az újabb kapcsolatába.
2016. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de én még szeretem.:(
2016. márc. 6. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem könnyű, de ha csak az egyik fél részéről vannak érzelmek, az nem elég.
2016. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!