Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom azt mondja szeret, boldog velem? Úgy őriz engem mint egy hímes tojást, aztán pedig jön az arculcsapás és kiderül hogy már régen is csalt és most is.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lesz velem annyira fáj hogy így átvert, megalázott, összetörte a szívemet :( ő még nem tudja hogy én mindent tudok, de már várom a pillanatot hogy szembesítsem.

2015. nov. 10. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azok szoktak legjobban felteni a bnojuket, akik csaljak, mert magukbol indulnak ki. Hat vkinek nem jon be ez h csak egy csajjal, ez olyan mint a csajok tobbfele figyelese. Lehet h tudnak tobbfele, de ha tobbfele fogyelsz, akkor semmire nem tokeletesen. Itt is tobb csajt apolt, de egyiket se szerette sztem igazan valszeg.
2015. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Akkor megerdemli az orrtores fajdalmat, amit okozol neki egy jobb egyenessel a kis talalkozasotokkor.

N

2015. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, teljesen igazad van, magából indul ki, azért félt engem annyira. De az a legszörnyűbb az egészben, hogy akkor már tudta hogy kisbabánk lesz, és így várandósan ez még inkább a padlóra küldött :(

Második válaszoló, én is eljátszottam a gondolattal, hogy jól orrba vágjam, ezért is van nagy szerencséje, hogy nincs itthon, talán lesz időm kicsit lehiggadni mire hazajön. Bár az az igazság hogy, így se tudom majd higgadtan elküldeni a fenébe, nagy ordibálás lesz :S

2015. nov. 10. 11:45
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kerdezo! Ahogy kiveszem szavaidbol itt minden lesz csak szakitas nem, vele fogsz maradni megbocsatasz neki, es turnod fogod a jovoben is ha megcsal.
2015. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csald meg te is! Az szarul fog neki esni!
2015. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Egészen biztos vagy benne, hogy megcsal?

Van terved a jövőre nézve?

Tudom, nem könnyű, de próbálj nem idegeskedni, pláne, ha babát vársz!

2015. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele maradni, azok után hogy így átgázolt rajtam, hogy tudta hogy babánk lesz, és még akkor sem bírt megváltozni. Egy ilyen embernek nem érdemes gyereket szülni. :( Még szerencse, hogy a családom mellettem áll mindenben, így a babának is meg lesz mindene.

Persze biztos neki is rosszul esne ha megcsalnám, de én nem olyan vagyok, nekem ő volt a mindenem, odaadtam volna érte az életemet is. Én is megtehettem volna, hogy megcsalom, de én őszintén szerettem és sajnos szeretem is.

Kedves utolsó válaszoló, igen sajnos 100 % hogy megcsal, nem egy bizonyíték van rá :'(

Igazából annyi a tervem, hogy elhagyom, a családomra és a barátokra számíthatok. És teljesen igazad van, nem szabad idegeskednem, a kisbabámra kell gondoljak, ez a mocsok (már elnézést) nem ér annyit, hogy a babának valami baja legyen. Azt hiszem, hogy az én kis angyalkám majd mindent szebbé varázsol nekem, megpróbálok most erre koncentrálni, csak már lennék túl a szakításon.

2015. nov. 10. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ilyen vilagot elunk, en ha csaj lennek nem mernek senkinek szulni, de az a baj h csajban se tudok igazan bizni, a laza marad csak ha epp szexhez van kedvem, ez szomoru, de en hazassag gyerekeket probalom felejteni. Minden no qrva, minden pasi ge**.
2015. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért vannak normális pasik meg nők is, de persze mindkét oldalon vannak rosszak, de úgy vagyok ezzel, hogy ha végre túlestem ezen, nem kell senki egy darabig. Aztán ha jön valaki az életembe annak örülni fogok, de nagyon jól átgondolom és kiismerem mielőtt közel engedném magamhoz..
2015. nov. 11. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Ès hogy jöttèl rá hogy megcsalt?Több nõvel?Ez engem is èrdekel mert gyanakszok a páromra. Hogyan lehet ezt kinyomozni?
2015. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!