Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom azt mondja szeret, boldog velem? Úgy őriz engem mint egy hímes tojást, aztán pedig jön az arculcsapás és kiderül hogy már régen is csalt és most is.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lesz velem annyira fáj hogy így átvert, megalázott, összetörte a szívemet :( ő még nem tudja hogy én mindent tudok, de már várom a pillanatot hogy szembesítsem.

2015. nov. 10. 10:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A gyanús viselkedése vezetett ahhoz, hogy elkezdjek, csúnyán mondva kutakodni utána. Számítógép, telefon stb..ezeket néztem meg, és ott találtam leveleket, képeket és egyéb érdekes kis dolgokat. Nagy erőfeszítést nem kellett tegyek, hogy kiderítsem miket csinált, mert bénán intézte és nyomokat hagyott a mocskos dolgai után.
2015. nov. 16. 15:26
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeret?? ... hány éves is vagy? Hmmm igen? Már ennyi éves vagy és még hiszel a mesékben? Ezt nem én mondom, ez egy népi bölcsesség amúgy.
2015. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!