Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzok be embereket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzok be embereket, akikkel régen beszélgettem vagy akik járni akartak velem?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig olyan emberek közelítenek meg, akik a múltamba tartoznak. Vagy olyanok, akik nekem nem tetszenek. Az olyanok, akik pedig nekem tetszenek, azok nem nagyon vesznek észre. 16 éves lány vagyok, és nem vagyok csúnya (nem vagyok beképzelt). Az exem után csakis az ilyenek környékeznek meg.. Miért van ez? Miért nem találkozom egy notmális fiúval egy olyan után, aki csak bántott szavakkal és porig alázott nap, mint nap?

2015. nov. 7. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Még lehet,hogy nincs benned valami lezárva velük kapcsolatban

vagy van dolgod velük

vagy még nem tanultad meg amit rajtuk keresztül tanulhatsz meg

Nincsenek véletlenek.

2015. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne élj a múltban, de tanulj belőle! Mit tehettél volna másképp,hogy ne tudjon alázni, bántani? Biztos,hogy tanulnivalód van! Legyél egyedül sokat. Elmélkedj, gondolkodj a történteken. Imádkozz, olvass Bibliát, sok dolgot megérthetsz általa magaddal kapcsolatban. Máté evangéliumát, Jánost, Zsoltárokat, Példabeszédeket, Pál leveleit. És ne süllyedj önsajnálatba! Az nagyon veszélyes, és távol visz minden megoldástól.
2015. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. :) Semmiképpen nem esem önsajnálatba, utálom és csak rossz hatással van rám. És lehet az van, hogy nem tudom lezárni magamban a múlt sérelmeit, de azon vagyok, hogy csakis a jövőre koncentráljak. :)
2015. nov. 14. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudsz bocsátani,az szabaddá tesz. Segít lezárni a múltat, s aztán továbblépni.

Nekem Isten segítségével sikerült csak, de úgy sem könnyű...

2015. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!