Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom már nem szeretkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

A párom már nem szeretkezik velem úgy, mint régen. Miért?

Figyelt kérdés
Régen órákig szexeltünk, akár naponta többször is rengetegszer elmentem, és annyira jó volt vele. Most meg 20-30 perc, unalmas, alig megyek el, és tudom, hogy ő se élvezi annyira. Nem kérdés, hogy szeret, tudom, hogy nem csal meg, itt valami más van. Fáradtak vagyunk, én is sokszor lusta vagyok, ő meg aztán főleg lusta. Mit tegyek hogy újra kívánjon engem, és megőrüljön értem?

2015. dec. 4. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Legyen már egy kis fantáziátok. Erotikus tánc, egy szexi ruciban, vagy csak kapd marokra neki, stb, bármi.

Én is el szoktam fáradni eléggé rendesen, de begerjedek akkor is.

2015. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
mióta vagytok együtt? és hány évesek vagytok? próbáljatok meg 3-4 napot pihenéssel tölteni, aludjátok ki magatokat, ha megtehetitek. esetleg beszerezhetsz új szexi fehérneműket, egy erotikus masszázs, vagy vetkőzés, esetleg szerepjáték kipróbálása, segédeszközök...
2015. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 26, 4 éve vagyunk együtt. Sajnos eddig bármivel próbálkoztam, mindig elrontotta valamivel, pl beszólt valami gusztustalant, vagy olyat akart, amihez nekem épp nem volt kedvem, vagy csak nem figyel oda rám.
2015. dec. 4. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
ne legyél lusta, és rázd fel őt is, mert különben jön az unalom nevű mumus.
2015. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meguntátok egymást? Volt egyáltalán vonzalom köztetek valaha is?
2015. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Edzhetnétek kicsit, ha eddig nem tettétek. Ezzel több energiátok is lesz a szexhez meg ha elkezdtek formásodni több önbizalmatok is lesz, az önbizalom pedig mindig szexi. Menjetek el egy hoszabb hétvégére a hegyebe ahol senki sem zavar, pihenjetek, sétáljatok a friss levegőn. Táplálkozzatok helyesen. Én arra következtettem, hogy energiátok nincs a szexre, és ezen elsősorban mozgással és rendes kajákkal kell változtatni. Kitartás melet 1 hónap után változást kellene tapasztaljatok.
2015. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon erős kémia van köztünk, mindig is volt, imádom őt és sosem vonzódtam senkihez amióta vele vagyok, csak őt látom szépnek.

Van egy olyan dolog, hogy szerintem szexfüggő vagyok, mert ha 2 napig nincs semmi, enyhe depresszióba esek és képtelen vagyok elvégezni a háhimunkát. Lehet az a baj hogy nagy a mennyiség, kicsi a minőség?

Erőltessem meg magam és bírjak várni?

Am keveset mozgunk, sajna nagy a lustaság pedig van saját konditermünk a haverokkal, de sose járunk ki. Tudom hogy gáz de nem megy.

2015. dec. 5. 18:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig elmegyünk nyáron nyaralni, egyszer voltunk hosszú hétvégén is, de pont beteg lettem, így csak pihenés lett belőle. Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót mert teljesen megszűnt a libidóm. Lehet hogy még annak az utóhatása?
2015. dec. 5. 18:54
 9/9 anonim válasza:
Szimplán megunt,ez csak rosszabb lesz.Nemsokára elkezdődnek a viták is.Ez ellen nem tudsz semmit tenni,elszállt a lila köd.Egy szerencséd van,hogy nem vagytok házasok.
2015. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!