Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kéreti magát vagy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéreti magát vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig eletemben egyetlen egy csajjal voltam kapcsolatban, de bele nagyon szerelmes voltam, rajta kivul volt korulbelul 15 egy ejszakas partnerem, akikkel ha akartam volna se tudtam volna szerelembe esni. Most viszont szeptemberben megismerkedtem egy lannyal, akit az elso par naptol fogva nagyon szeretek, sok kozos programunk is van, amiket foleg o kezdemenyez, pl Elautokazunk Pestre vasarolni, elmegyunk moziba kb 2 hetente, kavezni, szoval ha nem dolgozok szinte mindig vele vagyok. Aztmondta hogy en bejovok neki kulsore, es nagyon ritkan veszekedunk, ha igen akkor a téma az szokott lenni hogy hetfotol vasarnapig dolgozok altalaban es csak estenkent erek ra, meg hogy dohányzom. Szerelmes vagyok bele, de nagyon, es tole egy puszi vagy egy erintes tobbet er mint mastol akár a szex, viszont már 2x feldobtam szeptember ota h jarjunk, es aztmonda h nem, okot nem adott ra, ti mit tennetek a helyemben?

2016. márc. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen sokat jelent neked, akkor semmiképpen se add fel még. Én a helyedben kitartóan folytatnám a befűzést.
2016. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te nem felnőtt vagy? Mert akkor másold át a kérdésedet a 'Felnőtt párkapcsolatokba'.

Amúgy meg lehet, hogy csak barátként kezel. Próbálj meg hajtani rá.

FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK.

2016. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18F vagyok ő meg 18L (és szűz), elfelejtettem odaírni!
2016. márc. 6. 12:23
 4/9 anonim válasza:
Ez mar majdnem csak annyi hogy nem szexeltek, szerintem ne add fel, ez nem kéretès pusztán óvatosabb/félénkebb az átlagtól.
2016. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát bakker, 18 évesen 15 egyéjszakás partner ő meg szűz... nem gondolod, hogy esetleg azt hiszi, hogy ő is csak egy dugás lenne neked? Nem tudom, hogy tudhatja-e, hogy nagy puncivadász vagy, de szerintem ez lehet a helyzet.


Na meg 18 évesen ne bagózz már, ez már inkább a vének hobbija, ma már nem menő mint 10-15 éve, hanem kifejezetten égő.

2016. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az a legtisztább, ha elmondod neki szépen, hogy te mit érzel és rákérdeznél, hogy miért nem akar téged. Ha elutasít, akkor világos, hogy nem akar semmit és leléphetsz.
2016. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4: De olyan rossz csók meg kézenfogva sétálás nélkül ez az egész, és próbáltam már többször de egy idő után már ciki.


#5: Egy párról tud (nyílván nem tőlem), de szerintem logikus hogy már majdnem fél éve ő nekem a legfontosabb és is nyúlkáltam.


A cigit meg nem menőségből csinálom, szeretem az érzést egyszerűen.


Köszönöm az eddigi válaszokat, további észrevételeket is szívesen fogadok!

2016. márc. 6. 12:59
 8/9 A kérdező kommentje:
*és nem is nyúlkáltam
2016. márc. 6. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez a lány nehezebben kapható, mint az eddigiek, akiket ismertél.

Ha ennyi időt vagytok együtt, akkor idővel úgyis kialakul a folytatás.

Talán megkérdezhetnéd tőle, hogy ha nem jártok, akkor konkrétan mi is van köztetek.

2016. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!